“Hrana”
Komentar o hotelu O'Hara Rijeka

O'Hara Rijeka
Rangiran na 84. mestu od 159 Restorani u Rijeka
Komentar je napisan: 13. decembar 2019.

Jako dobra hrana,ugodna atmosfera i pristupacne cijenee
Za preporuku svakom odlican ambijent

Hvala korisniku 228ronaldl

Komentar je napisan: 13. decembar 2019.

Jako jako ljep i ugodan ambijent.. usluga jako ljepo servirana i ugodna., hrana odlicnaa.
Za preporucit svima

Hvala korisniku Ashjdkdkek
Komentar je napisan: 13. decembar 2019.

Odlična hrana, pristupačne cijene ugodan ambijent te pristupačno i komumikativno osoblje. Konobarica nam je predložila da probamo novosti s njihovog jelovnika i ostali smo oduševljeni:) vidimo se opet

Hvala korisniku 790antonijab
Komentar je napisan: 5. decembar 2019.

Izvrsna pizza!! Ljubazno osoblje ugodan ambijent. U kratkom vremenu smo dobili hranu. Sve pohvale voditelju

Hvala korisniku sensau
Komentar je napisan: 3. februar 2019. sa mobilne aplikacije

Prevara,dakle, pizza capricciosa nestručno napravljena.Zamjes,tijesto bi još i bilo ok,al pelati su puni vode,tako da se svi sastojci kuhaju,a ne peku.Mozzarela je samo jedan komadić veličine masline stavljen na vrh,neispečen,dakle nakon pečenja,za zavaravanje,a ono što tvrde da je mozzarella,je neki sir koji je u trakicama bačen preko svega,šunka je nekvalitetna,i gljive su previše usitnjene.A cijena je jako pretjerana.

Datum posete: februar 2019.
Hvala korisniku 211alfredf

Putnici koji su gledali informacije o mestu O'Hara Rijeka gledali su i

Rijeka, Primorsko-goranska županija

O'Hara Rijeka – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!