“Svake godine”
Komentar o hotelu O'Hara Rijeka

O'Hara Rijeka
Rangiran na 80. mestu od 162 Restorani u Rijeka
Komentar je napisan: 25. jul 2020.

Vec godinama svakog ljeta kada smo u Rijeci navratimo u ovaj restoran.vrlo prijatna atmosfera, s pizza je izuzetsn dozivljaj, narockto ”Suma Strinorova”
Ovaj put pizze nisu bile na istom nivou.. ali profesionalnost osoblja je nadoknadila nadajmo se slucajnu gresku. . Dolazimo i sljedeci put!

Hvala korisniku Ilidza62

Komentar je napisan: 13. decembar 2019.

Jako dobra hrana,ugodna atmosfera i pristupacne cijenee
Za preporuku svakom odlican ambijent

Hvala korisniku 228ronaldl
Komentar je napisan: 13. decembar 2019.

Jako jako ljep i ugodan ambijent.. usluga jako ljepo servirana i ugodna., hrana odlicnaa.
Za preporucit svima

Hvala korisniku Ashjdkdkek
Komentar je napisan: 13. decembar 2019.

Odlična hrana, pristupačne cijene ugodan ambijent te pristupačno i komumikativno osoblje. Konobarica nam je predložila da probamo novosti s njihovog jelovnika i ostali smo oduševljeni:) vidimo se opet

Hvala korisniku 790antonijab
Komentar je napisan: 5. decembar 2019.

Izvrsna pizza!! Ljubazno osoblje ugodan ambijent. U kratkom vremenu smo dobili hranu. Sve pohvale voditelju

Hvala korisniku sensau

Putnici koji su gledali informacije o mestu O'Hara Rijeka gledali su i

Rijeka, Primorsko-goranska županija

O'Hara Rijeka – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!