“Katastrofalno”
Komentar o hotelu McDonald's

McDonald's
Rangiran na 1. mestu od 2 Kratki obroci u Rijeka
Komentar je napisan: 17. novembar 2020. sa mobilne aplikacije

voditeljica plave kose u bijeloj majici je bila uzasno bezobrazna prema meni jer nisam imao masku preko nosa, ja koji imam poteskoca sa disanjem jednostavno ne mogu tako nosit masku jer mi se pocne vrtit u glavi, to joj nije prvi put, inace je jako bezobrazna i umislila si je da je ne znam sta pa lijeci svoje komplekse na drugima, vidio sam to u vise navrata!! bilo bi vrijeme da ju neko makne s te pozicije jer njezino ponasanje ne prilici jednoj odgovornoj osobi koja radi u mcdonlad's - u!!!!!

Hvala korisniku sebastianmJ7393IU

Komentar je napisan: 21. jul 2019.

Brzo i jednostavno do svog obroka.. Nikada nismo dugo čekali, bez obzira kolika gužva bila.. Zadovoljna svaki puta

Hvala korisniku Laura H
Komentar je napisan: 18. novembar 2018. sa mobilne aplikacije

Najcisci i najuredniji Mcdonalds. Sve pohvale osoblju jer nazalost cistoca nije prioritet u svakom objektu ovog lanca.

Datum posete: novembar 2018.
Hvala korisniku Marija B
Komentar je napisan: 29. oktobar 2017.

Na rijeckom Korzu nalazi se Mc Donalds mjesto za velike i male, mjesto za mlade i stare, za sve koji vole asortiman tog svjetskog lanca. Jedino nije dobro sto je wi-fi ogranicen na 15 minuta, a ima gostiju koji bi se zeljeli zadrzati malo vise vremena...

Datum posete: septembar 2017.
Hvala korisniku IvanPutnikRi
Komentar je napisan: 18. februar 2020. sa mobilne aplikacije

Putnici koji su gledali informacije o mestu McDonald's gledali su i

Rijeka, Primorsko-goranska županija

McDonald's – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!