“Raj za nepce”
Komentar o hotelu Konoba Ribica

Konoba Ribica
Rangiran na 14. mestu od 166 Restorani u Rijeka
Komentar je napisan: pre 3 nedelje sa mobilne aplikacije

Malo je reć za prste polizat....od servisa do osoblja....godinama dolazimo, a nivo u najmanju ruku nepromijenjen, dapače uvijek sa novim sadržajima....lokal daleko iznad nivoa konobe! Bravo za cijelu ekipu....

Hvala korisniku 957mladenk

Komentar je napisan: 9. avgust 2020. sa mobilne aplikacije

Restoran Ribica posjetili smo vise puta u posljednjih 4-5 godina i uvijek smo bili zadovoljni hranom i uslugom. Cesto smo restoran preporucili prijateljima i poznanicima. Na zalost, jucer nismo bili zadovoljni ni hranom ni uslugom. Predugo smo cekali glavno jelo (vise od sat vremena), neka jela su bila hladna, a neka preslana. Zao nam je, ali jucer smo iz Ribice izasli nezadovoljni...

Hvala korisniku bmarsanic
Komentar je napisan: 1. septembar 2019. sa mobilne aplikacije

Jako dobra hrana, ali najviše me se dojmila brza i profesionalna usluga.

Cijene su pristupačne, ali ne i jeftine, bar ne za hrvatske prilike.

Hvala korisniku Ksenija B
Komentar je napisan: 30. jul 2019. sa mobilne aplikacije

Odlična hrana i još bolja usluga i osoblje
Za svaku preporuku. Cijene odlične kao i pristup osoblja.

Hvala korisniku 350tonib
Komentar je napisan: 18. jun 2018.

Odlična hrana , ambient i posluga . Supa od koprive i supa od maslina su nešto posebno. Malo je teže nači parkirno mesto.

Datum posete: jun 2018.
Hvala korisniku peterrU8837CL

Putnici koji su gledali informacije o mestu Konoba Ribica gledali su i

Rijeka, Primorsko-goranska županija

Konoba Ribica – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!