Izlet za svaku preporuku

Komentar je napisan: 14. mart 2017.
nprole
Pročitajte sve komentare (1.052)

1.052 rezultata
1.034
1.034
Komentar je napisan: 15. mart 2017. sa mobilne aplikacije

Iako smo jako kratko bili u Hurghadi stigli smo da obidjemo sve glavne atrakcije. Mustafa nas je vodio na ronjenje sa delfinima i bilo je fenomenalno. Toplo preporucujem svima koji dodju. Njegova agencija je neposredno ispred Albatros White Beach hotela. Decko ne prodaje travu kao sto smo prvobitno mislili al zato nudi brojne izlete po najboljim cenama. Dosta boljim nego u hotelu.
Inace, odlican je selfie fotograf

Datum aktivnosti: mart 2017.
Hvala korisniku nprole
Nabq T, Owner objekta Nabq Tours Hurghada, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 14. april 2017.

Thank you for your review. We look forward to seeing you and your friends again soon and helping you enjoy your holiday with personal wifi units, transfers and fun trips.

Komentar je napisan: 26. februar 2020.

Komentar je napisan: 26. februar 2020. sa mobilne aplikacije

Datum aktivnosti: februar 2020.
Komentar je napisan: 19. februar 2020.

Datum aktivnosti: decembar 2019.
Komentar je napisan: 19. februar 2020.