3.529 rezultata
2.221
2.221

Sve nam se svidelo i preporucili bismo svima ovaj hotel.Mi cemo ga svakako ponovo rezervisati na sledecem putovanju.Sve je cisto,sobe,plaza.Dosta vode racuna o higijeni.Hrana je preukusna.Plaza je divna.Momci i devojke su jako lepo organizovali program i razne aktivnosti:odbojka,stoni tenis,vezeanje u vodi.Uvece takodje ima lepih programa kako za decu tako i za odrasle.Takodje imate i podmornicu i razne aktivnosti na vodi.

Datum boravka: oktobar 2020.
Hvala korisniku Zozzy26
Sindbad Club, Other objekta Sindbad Club, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovoreno pre 4 nedelje

Dear Zozzy26,

We are glad to know that you were satisfied with your stay with us.
We will be happy to welcome you again in the lists of our regular guests.

Best Regards, Sindbad Club Team.

Komentar je napisan: 3. oktobar 2020. sa mobilne aplikacije

Prvi put smo bili u Hurghadi u hotelu Sindbad i bilo je prelepo. Sobe čiste, peškire i posteljinu su nam menjali svaki dan. Hrana je u početku bila jednolična jer nije bilo švedskog stola zbog korone pa su donoslil meni ali uvek isti. Poslednja tri dana su počeli da se vraćaju u normalu pa je i klopa bila odlična. Ali najviše su nas oduševili tim animatora koji su predivni, Lisa, Lauren, Chichi i Nicro. Jako su prijatni i zabavni i ulepšali su nam odmor definitivno. Sve preporuke za ovaj hotel, na sve su mislili i stvarno je mesto za odmor.

Datum boravka: septembar 2020.
Hvala korisniku Pravi_odmor
Sindbad Club, Other objekta Sindbad Club, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 4. oktobar 2020.

Dear Pravi_odmor,

Thank you for your kind review! And thanks for taking the time to send us your feedback, we appreciate it.
We're also happy to read that you enjoyed your time at Sindbad Club, and we'll pass your kind words on to all our team.

Thanks again, and we hope to welcome you back to Sindbad Club!
Warm greetings, The Sindbad Club Team.

Komentar je napisan: 2. oktobar 2020. sa mobilne aplikacije

Druga godina uzastopne posete Hurghadi i ponovo Sindbad. Posle odlicnog iskustva iz prethodne godine nismo hteli nista da menjamo po pitanju hotela. Opravdali sva ocekivanja. Osoblje hotela ljubazno i uvek na usluzi, higijena za pohvalu, redovna zamena posteljine, svakodnevno ciscenje soba i zamena peskira. Plaza prelepa sa puno palmi(inace presudila da prvi put dodjemo u vas hotel), postepeno povecavanje dubine mora, dva bara, hladna pica, uvek led dostupan, snack bar sa lepim izborom hrane.
Akva park sa sadrzajem za mladje i odrasle, nekoliko bazena i restorana. Sve ono sto je potrebno za odlican odmor.
Sve pohvale i apsolutna preporuka od mene

Datum boravka: avgust 2020.
Hvala korisniku Boco23
Sindbad Club, Other objekta Sindbad Club, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 3. oktobar 2020.

Dear Boco23,

Thank you for your positive review and recommendation which we appreciate. We are very pleased to read that you enjoyed the time spent at the Sindbad Club. Best wishes to you, and we hope to welcome you back very soon.

Sunny greeting from Hurghada and Sindbad Club Team.

Komentar je napisan: 19. septembar 2020. sa mobilne aplikacije

Super usluga, hrana vrhunska cak i pored korone , plaža čista lepo ograđena da može da se pliva , imaju i animatore koji preko dana i uvece zabavljaju ljude , preko njih mogu i izleti da se iznajme , Diving je extra i lepo sam se proveo.
Bazeni su čisti, sobe se svaki dan ciste svaki dan menjaju posteljine i peškire za plažu i kupatilo... Vrlo lep i čist hotel sa pozitivnim osobljem

Datum boravka: septembar 2020.
Tip putovanja: Putovao/la je sa prijateljima
Hvala korisniku Jazic21
Sindbad Club, Other objekta Sindbad Club, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 20. septembar 2020.

Dear Guest,

Thank you for the excellent score for our hotel! We are glad that you enjoyed your stay and hope to see you again very soon on your 2nd home.

Sincerely, Sindbad Club Team.

Komentar je napisan: 19. avgust 2020. sa mobilne aplikacije

Hotel Sindbad posećujemo već drugi put i to nije bez razloga. Osoblje hotela je jako ljubazno, animacioni tim profesionalno obavlja svoj deo posla. Plaža je savršena, čista i ležaljke su uvek dostupne, na plaži će vas dočekati ljubazni gospodin @EmadMahmoud.

Datum boravka: avgust 2020.
Hvala korisniku Voyager39594513704
Sindbad Club, Other objekta Sindbad Club, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 20. avgust 2020.

Dear Guest,

Sincerely, Sindbad Club Team.