6 osoba pregleda ovaj hotel
Rezervišite po najnižoj ceni sa ovih sajtova
Priceline85 US$
eDreams72 US$
Agoda.com72 US$
Trip.com101 US$
Tripadvisor72 US$
FindHotel
Prikaži svih 8 povoljnih ponuda
Cene pružaju naši partneri i one predstavljaju cene sobe po noćenju, uključujući sve poreze i naknade kojih su naši partneri svesni. Više detalja potražite od partnera.
2.455 rezultata
1.803
1.803
Komentar je napisan: 23. jul 2016. sa mobilne aplikacije

Otel nomer ocen krasibi.restorant ocen krasibi i vse ljudi cto tut rabotit klas.animation klas toze. Lelo glavni celovek animacii ocen haroshi aqua gym cto on zdelal ocen profesionalni ja zanimaemse profesionalni sport i ja mogu poljnimaem eto kakda profesionalno.drink tut originalni koka kola i vse cto nado.ljudi cto rabotaet na plazi toze haroshi i ljudi cto zdelaet ekskurzii na plazi kak parnem Ahmet ocen profesionalni toze.devuska na recepcii Maria ocen harosha toze.Tito animation parnem toze klass i vse ljudi cto rabotaet animacii.

Datum boravka: jul 2016.
Hvala korisniku chubrin
OLDPALACEMANAGEMENT, Guest Relations Manager objekta Old Palace Resort, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 2. avgust 2016.

Dear Guest,

Greetings from the Old Palace Resort!

First of all, we would like to thank you very much that you took the time to share your holiday feedback with us and chose our hotel for spending your vacation.

Moreover, we are pleased to read that you enjoyed your stay with us and also that the provided service was meeting your expectations.
We are looking forward to welcome you again here at Old Palace Resort and wish you all the best!

Thank You & Best Regards,
Hotel Management

Komentar je napisan: 17. maj 2016. sa mobilne aplikacije

Hotel je za svaku preporuku,da krenem redom,po dolasku oko 11h ,za 10min smo dobili sobu, sama soba je super, u sobi nas je cekala korpa voca, i sokovi,voda . Internet ulazi u al uslugu dobijate svoju sifru i radi u sobi i u hotelu ,na plazi ne, bazen je super i ima i bar u bazenu , plaza je ekstra , nema bara na plazi vec se koristi od bazena ,setaliste pored mora je super ,ishrana je u glavnom restoranu i hrana je ekstra i ukusna po evropskim standardima, a restoran besprekorno cist, sa izuzetnom uslugom, sve u svemu hotel je za preporuku, jer mi je ovo 13 letovanje u egiptu pa mogu da ocenim, moj nedostatak jer je hotel sa 5 zvezdica, je bar na plazi,i kasno odjavljivanje iz soba,posto smo morali da doplatimo 60 dolara zadnjeg dana do 18h da ostanemo u sobi, a usluga je ual , na kraju izuzetan hotel,besprekorna cistoca, i divna plaza i more.

Datum boravka: septembar 2015.
2  Hvala korisniku GoranM854
OLDPALACEMANAGEMENT, Guest Relations Manager objekta Old Palace Resort, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 1. jun 2016.

Dear Guest,

Good day from the Old Palace Resort!

We would like to thank you very much for the valuable time you have dedicated to write your comments about your stay lately in our hotel. It was a privilege to host you at the Old Palace Resort.

We would love to have the pleasure of seeing you as a regular guest at our property, and we wish you all the best.

Thank You & Best Regards,
Hotel Management

Komentar je napisan: 24. jul 2015.

Upravo smo se vratili iz Old Palasa.
Taj prostor smo nazvali Raj na zemlji. Nismo prvi put u tom Raju i opet cemo se tu vratiti jer tu je sve savrseno: I ljudi, i hrana, i cistoca, i plaza, i animacija, i bezbednost gostiju. Svi zaposleni su izuzetno ljubazni, korektni i espeditivni ali recepcionar Muhamed Memy je na nas ostavio poseban utisak jer je njegova ljubaznost i predusretljivost bezgranicna. On je za nas bio uvek tu kada nam je to trebalo, zbog cega mu se posebno zahvaljujemo.
Hvala vam svima sto ste bas takvi jer mi se zbog toga i vracamo kod vas.

Savet za sobu: Birati sobe sa pogledom na more.
Datum boravka: jul 2015.
  • Tip putovanja: Putovao/la je sa partnerom
3  Hvala korisniku mali969
Komentar je napisan: 9. februar 2020.

Datum boravka: januar 2020.
Komentar je dobijen u partnerstvu sa ovim hotelom
OLDPALACEMANAGEMENT, Manager objekta Old Palace Resort, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 11. februar 2020.

Komentar je napisan: 9. februar 2020.

Datum boravka: januar 2020.