Primetili smo da koristite nepodržani pregledač. Veb-sajt TripAdvisor se možda neće prikazivati ispravno.
Podržavamo sledeće pregledače:
Želite li najniže cene hotela? Na pravom ste mestu. Proveravamo preko 200 sajtova za vas.

“Raj u Egiptu? Da, moguće je!!!” 5 od 5 kružića
Komentar o hotelu Sensimar Premier Le Reve

Najbolje cene od do
Prijavljivanje dd.mm.gggg. Odjavljivanje dd.mm.gggg.
Cene su za 1 sobu, 2 odrasla(ih)
Prikaži cene
Uporedite najbolje cene sa najpopularnijih sajtova za putovanja
Sensimar Premier Le Reve
Rangiran na 2. mestu od 228 hotela u Hurgadi
Krakov, Poljska
Autor sadržaja . nivoa
1 komentar
common_n_hotel_reviews_1bd8 15 poena za pomoć
“Raj u Egiptu? Da, moguće je!!!”
5 od 5 kružića Komentar je napisan: 31. jula 2014.
Ovaj komentar je preveden sa jezika Енглески. Prikaži original

Odlučili smo da provedemo nedelju dana (24.07 - 31.07) u hotelu Premier La Reve, za našu 25. godišnjicu braka. Pre nego što smo došli, hotelu sam poslao e-mail sa molbom za lepu sobu.
Odmah sam dobio odgovor od g-đe Olje Rjabčenko, iz službe za odnose sa gostima, sa predlogom večere radi proslave godišnjice, u nekom od a la carte restorana (italijanski, kineski ili restoran morske hrane), sa svećama, ružinim laticama i tortom. Lepog li iznenađenja!
Od trenutka kada smo izašli iz autobusa, osoblje hotela se brinulo o nama. Jedan čovek je uneo naš prtljag, i ponuđeno nam je da sednemo na udobnoj sofi u lobiju hotela dok se obavljala prijava. Čekali smo ne duže od 10 minuta, za to vreme smo dobili osveženje - voćni kokteli i hladni peškirići sa mirisom mente. Baš smo se iznenadili! Mi (supruga, ćerka i ja) smo se pogledali, ne znajući šta se dešava. Nikada nismo doživeli nešto slično, u bilo kom hotelu. Onda je prišao jedan recepcioner, dao nam sve potrebne informacije o hotelu i otpratili su nas do sobe (2506).
Soba je bila neverovatna, udobna, besprekorno čista sa odličnim pogledom na more i bazen, velikim kupatilom, mnogo iznad našeg očekivanja. Služba održavanja jako dobro obavlja svoj posao.
Sve u ovom hotelu je više nego SAVRŠENO!
Hrana je bila odlična, izvrsna! Ne mogu naći odgovarajuće reči da je opišem. Raznovrsna jela, i sve je odličnog kvaliteta!
U celom hotelu je usluga bila fantastična, na recepciji, u restoranu i baru, na bazenu i plaži. Osoblje će učiniti sve da vam pomogne. Ništa im nije teško i uvek su prijatni i lepo raspoloženi. Naročito bismo želeli da se zahvalimo Al Amiru, uvek nasmejanom momku iz bara na bazenu, koji se ekstremno potrudio za naša hladna pića na plaži. Prvo se pobrinuo da svi imamo flašice s vodom, a onda je nastavio da nas uslužuje vodom, laganim pićima, pivom ili alkoholnim i bezalkoholnim koktelima. Specijalno hvala i Abdelu Naseru, iz osoblja sa plaže, koji je vodio računa o nama na plaži, trudeći se svakog trenutka da je sve u redu, i bio je spreman da učini sve što smo od njega tražili. Svi koji rade u hotelu se trude da vam ovo letovanje bude najbolje u životu. Baš vas maze i paze. Mogu vam očistiti naočare za sunce, donose vam pića, poslužuju vas svežim voćem, vlažnim peškirima, svakog trenutka sa osmehom na licu. Oni su pravi primer odličnog osoblja.
I unutrašnjost i spoljašnost hotela su lepe. Bazen, bar, plaža, svako mesto je super čisto i lepo održavano. Neverovatno! Nisam mogao da verujem da se nalazim u Egiptu.
Hrana i piće su na raspolaganju 24 časova dnevno, ovo je zaista hotel sa uslugom u koju je sve uključeno (all inclusive).
Dobar, besplatan WiFi internet je dostupan svuda (čak i na plaži!). A pošto je samo za odrasle, definitivno znači da je svuda mir i tišina.
Jedina mana ovog hotela su česte restrikcije struje. To nije krivica hotela, i ne može se ništa učiniti povodom toga. Brzo počinjete da se navikavate na situaciju, ali postaje nezgodno kada klima uređaj ne radi neko vreme.
Primetio sam par stvari koje se mogu poboljšati, ako neko iz hotela bude čitao ovu recenziju:
1) Napraviti duže stepenice od keja do mora.
2) Više kanti za đubre na plaži. Mislim da je moguće postaviti neku vrstu „nevidljivih” kanti za otpatke.
3) Ne znam kako rešiti ovaj problem, ali sam mnogo puta video goste koji govore ruski jezik kako gase cigarete u pesku na plaži (zašto? svuda su dostupne pepeljare).
Ukupno gledano, divno smo se proveli i planiramo ponovo da dođemo uskoro. Svakome bih rado preporučio ovo mesto, isplativo je, sa odličnom uslugom i prelepim okruženjem.
Ako želite mir, opuštanje, tišinu (zahvaljujući tome što je dozvoljeno samo za odrasle) i luksuz, onda ne treba da tražite dalje, Premier Le Reve je mesto za vas.

Korisno?
7 Hvala korisniku Irek S
GMLER, General Manager objekta Sensimar Premier Le Reve, je odgovorio/la na ovaj komentar, 2. avgust 2014.
Dear Irek S,
Thank you for choosing Premier Le Reve to spend your vacation and for taking the time to write such a detailed and informative review. We sincerely appreciate all of your fantastic comments and we are truly delighted that you had a fantastic holiday with us and we were able to help celebrate your anniversary. We would like to thank you for all of your feedback which will be looked into and investigated. It was our pleasure to welcome you and we look forward to welcoming you back to Premier Le Reve.

Best Regards

• prvo arapski
  • Prvo danski
  • Prvo engleski
  • Prvo italijanski
  • Prvo kineski (pojednostavljeni)
  • Prvo mađarski
  • Prvo češki
  • Prvo švedski
  • Bilo koji
Prvo srpski
Možda će vam se dopasti i ovi hoteli...
Putnici su pogledali i ove hotele u Hurgadi
Na udaljenosti od 4.5 km
Jaz Aquaviva Resort
Br. 2 od 29 u: Zaliv Makadi
4.5 od 5 kružića 1.503 komentara
Prikaži cene

Sensimar Premier Le Reve – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!

Dodatne informacije – Sensimar Premier Le Reve

Objekat: Sensimar Premier Le Reve
Adresa: Sahl Hasheesh | Hurghada, Hurgada 84521, Egipat
Broj telefona:
Lokacija: Egipat > Crveno more i Sinaj > Hurgada
Pogodnosti:
Bar/salonski kafe Plaža Poslovni centar sa pristupom internetu Fitnes centar sa teretanom/Fitnes sala Besplatan doručak Besplatan brzi internet (WiFi) Besplatni parking Restoran Usluga u sobama Besplatan uslužni mini-bus Spa centar Apartmani Bazen Pristup za invalidska kolica Prevoz do aerodroma
Stil hotela:
Broj soba: 372
Poznat i pod nazivom:
Premier Le Reve Hotel And Spa
Premier Le Reve Hotel Hurghada

Da li je ovo vaš profil na TripAdvisoru?