Ronjenje Hurgada - Srpski ronilacki klub
Ronjenje Hurgada

Ovo jedan ozbiljan i profesionalni ronilački klub. Srpski ronilački klub ima kvalitetnu... pročitajte više

762stevang
Lepote Crvenog mora

Komentar je napisan: 6. oktobar 2020.
Venture208821

Komentar je napisan: 6. oktobar 2020.

Sve preporuke za Ronilacki klub! Instruktor Mohamed je imao beskonacno strpljenja za nas koji smo prvi put na ronjenju.
Druzimo se ponovo

Datum aktivnosti: septembar 2020.
Hvala korisniku Venture208821
Komentar je napisan: 5. oktobar 2020.

Ovu školu ronjenja posetio sam spontano i zaista moram da je preporučim. Učitelj ronjenja Mohammed vam je oduzeo puno vremena da vam objasni principe ronjenja i omogući vam da se osećate veoma prijatno u vodi.

Datum aktivnosti: oktobar 2020.
Hvala korisniku 85lenaf
Komentar je napisan: 4. oktobar 2020.

Za ove divne ljude samo reci hvale. Već 3 godine dolazimo porodično da ronimo i svake godine naše prijateljstvo raste. Muhamed je prijatan i dobar čovek, na brodu je vesela atmosfera i svi su prijateljski naklonjeni. Ako zelite da idete na neko posebno mesto, nema problema oni će vaše zelje ispuniti. Sledeće godine se ponovo vraćamo istom klubu.

Datum aktivnosti: oktobar 2020.
Hvala korisniku Lolipop1995
Komentar je napisan: 2. oktobar 2020.

Nikad bolje iskustvo. Odlični instruktori, profesionalni i uvek tu da pomognu. Nosim sa sobom dosta novog znanja i iskustva. Sve preporuke.

Datum aktivnosti: septembar 2020.
Hvala korisniku IvanM5406

Datum aktivnosti: novembar 2020.