Ronjenje Hurgada - Srpski ronilacki klub
Ronjenje Hurgada

Komentar je napisan: 18. oktobar 2020.
michaelamE627VN
Serfaus, Austrija
Lepote Crvenog mora

Komentar je napisan: 6. oktobar 2020.
Venture208821

Komentar je napisan: 18. oktobar 2020.

Posto sam licencirani ronilaca odlucio sam se da uzmem paket od 5 dana ronjenja i zaista sam zadovoljan. Brod je odlican, oprema odrzavana, instruktori vrlo profesionalni i sto je najvaznije, moguc he svaki dogovor sa njima u vezi lokacija. Svakome bi preporucio "Srpski ronilacki klub". Vidimo se i sledece godine.

Hvala korisniku michaelamE627VN
Komentar je napisan: 6. oktobar 2020.

Sve preporuke za Ronilacki klub! Instruktor Mohamed je imao beskonacno strpljenja za nas koji smo prvi put na ronjenju.
Druzimo se ponovo

Hvala korisniku Venture208821
Komentar je napisan: 5. oktobar 2020.

Ovu školu ronjenja posetio sam spontano i zaista moram da je preporučim. Učitelj ronjenja Mohammed vam je oduzeo puno vremena da vam objasni principe ronjenja i omogući vam da se osećate veoma prijatno u vodi.

Datum aktivnosti: oktobar 2020.
Hvala korisniku 85lenaf
Komentar je napisan: 4. oktobar 2020.

Za ove divne ljude samo reci hvale. Već 3 godine dolazimo porodično da ronimo i svake godine naše prijateljstvo raste. Muhamed je prijatan i dobar čovek, na brodu je vesela atmosfera i svi su prijateljski naklonjeni. Ako zelite da idete na neko posebno mesto, nema problema oni će vaše zelje ispuniti. Sledeće godine se ponovo vraćamo istom klubu.

Datum aktivnosti: oktobar 2020.
Hvala korisniku Lolipop1995
Komentar je napisan: 2. oktobar 2020.

Nikad bolje iskustvo. Odlični instruktori, profesionalni i uvek tu da pomognu. Nosim sa sobom dosta novog znanja i iskustva. Sve preporuke.

Hvala korisniku IvanM5406