1.859 rezultata
1.153
1.153
Komentar je napisan: 11. oktobar 2019.

Hotel bi i mogao da prodje, lepo je uredjen,dobra hrana čiste sobe, ali prva plaža loša i plitka do pojasa a kamenje oštro sve noge isekosmo.druga plaža je ok ali izvan ograđenog prostora.Hotel je 12-15 km od grada daleko i ima samo 4 prodavnice tako da zaboravite na šetnju.Sve same zgrade u izgradnji...puste kuće i nigde žive duše kilometrima.Taksi će vas za 5 dolara odvesti do centra i tražiti bakšiš još dolar dva..ili će vas oterati ko zna gde i ostaviti...ko je za odmor samo u hotelu to je ok a ko volišetnju samo hotele u centru grada

Datum boravka: septembar 2019.
1  Hvala korisniku sasa p
SeaStarBeauRivage, Guest Relations Manager objekta Sea Star Beau Rivage, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 12. oktobar 2019.

Dear Mr. Sasa ,

Thank you very much for choosing to stay at Sea Star Beau Rivage Hotel and for taking the time to leave a review about our hotel on web site. We greatly appreciate any comments made by our guests and constantly strive to achieve the highest quality standards.

Many thanks for your decent compliments, it’s only through valuable feedback received from our valued guests, such as your good self, that we are able to maintain and further improve the quality of our services.

Thank you,

Hotel's Management

Komentar je napisan: 9. septembar 2019.

Boravili smo u ovom hotelu od 19-29.avgusta 2019. Naslušala sam se raznoraznih komentara "za" i "protiv" Egipta, ali moram priznati da sam prijatno iznenađena. Hotel See Star je udaljen od centra grada, što je po meni velika prednost. Nema buke, a kad poželite do grada, taxi je tu u svakom trenutku da vas odveze, sačeka i vrati za malo para. Peške se ne može ići do grada...daleko je. Nas četvoro je jedna vožnja od i do hotela koštala 10 eura. Hotel je vrlo lepo održavan, čist, svaki dan smo imali nove peškire, svaki drugi dan i posteljinu. Za plažu smo imali posebno svaki dan nove peškire, za koje smo imali kartice...ujutru ih uzmemo, uveče vratimo....oni nama vrate kartice i za sledeći dan imamo nove čiste peškire. Animatori su aktivni tokom celog dana....ujutru je aktuelan akvarobik, odbojka strečing...popodne joga, škola plesa....predveče program za najmlađe, a odmah zatim i tematske večeri (trbušni ples, afrički ples, salsa, kviz, fakir, derviš....). Sve se završava oko 23h. Tada jedino još radi diskoteka usklopu hotela. Hrana je odlična i raznovrsna, ima jela koja su standardna i svaki dan se ponavljaju. Jako su ljubazni i izlaze u susret u svakoj situaciji. Internet je veoma loš i plaća se. Za 7 dana po jednom aparatu izađe oko 10 eura.

Datum boravka: avgust 2019.
1  Hvala korisniku Branka B
SeaStarBeauRivage, Guest Relations Manager objekta Sea Star Beau Rivage, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 10. septembar 2019.

Dear Guest!

Thank you,

Hotel's Management

Komentar je napisan: 13. novembar 2018.

Boravila sam 6 noći u ovom hotelu ,sa partnerom u novembru mesecu. Hotel je udoban,čist i osoblje je uglavnom ljubazno. Iako malo udaljen od samog centra , taksi uz cenjkanje je rešavao i to. Hrana je raznovrsna i dobra. Iako je usluga na bazi - sve uključeno dosta stvari se naplaćuje ( voda, cedjeni sokovi, sauna, mini golf ). Plaža je ok, animatori su zanimiljivi. Ono što me je strašno razočaralo jeste činjenica da zaposleni na recepciji nisu od pomoći gostima hotela.Posebno su se pokazali bezobrazni i bahati poslednjeg dana, kada smo ih molili da nam uz nadoknadu omoguće dnevni boravak u sobi jer nam je let bio u ranim jutarnjim satima. Bez ikakve provere su nas odbili sa obrazloženjem da je hotel pun uz preporuku da možemo da koristimo uslugu ručka i večere uz nadoknadu od 15 $ po osobi za koju nismo dobili ni priznanicu. Nije stvar u priznanici već u sumnji da je u pitanju organizovano potkradanje koje ide na štetu gostima i hotelu.

Datum boravka: novembar 2018.
  • Tip putovanja: Putovao/la je sa partnerom
4  Hvala korisniku sekretarosis
Komentar je napisan: 13. septembar 2018. sa mobilne aplikacije

Odlican hotel, sobe su prostrane, ciste i dobro opremljene. Hrana je pristojna i za svaki obrok postoji sirok izbor. Hotel ima i dobru plazu. Svi zaposleni su ljubazno, pozitivni i uvek na usluzi. Posebne pohvale za tim animatora, ljudi su zaista tu da dnevnim aktivnostima i vecernjim predstavama ucine da odmor u ovom hotelu bude ispunjen sportom, plesom, pozitivnom energijom uz mnogo smeha

Datum boravka: septembar 2018.
Tip putovanja: Putovao/la je sa prijateljima
1  Hvala korisniku Nomad815843
Komentar je napisan: 7. septembar 2018. sa mobilne aplikacije

Hotel je super, lep ali nije mnogi velik. U restoranu he izuzetna usluga. Hrana je ukusna i iznovrsna. Prilagodjena je evropskim i svim ukusima. Sobe su ciste. Svaki dan se odrzava i ima se sve obezbedjeno.

Datum boravka: septembar 2018.
Hvala korisniku Dejana V