У комшилуку нешто

Komentar je napisan: 7. maj 2019.
nebojsa-djordjevic
Novi Sad, Srbija
Guzva

Komentar je napisan: 3. decembar 2018.
MisterMomo
Srbija
Pročitajte sve komentare (1.958)

1.958 rezultata
Komentar je napisan: 9. avgust 2020.

Tržni centar koji ima sve što vam treba i ne treba !
Supermarket je odličan.
Cene pristupačne.
Ima za svakog po nešto.

Datum aktivnosti: jul 2020.
1  Hvala korisniku biljanaj2018
Komentar je napisan: 31. avgust 2019. sa mobilne aplikacije

Trzni centar kao i vecina nasih,mozda za nijansu i losiji. Bili smo 2018-te pa i ove godine ali generalno utisak nije bog zna kakav, kome je do mlacenja po buticima u kojima nema narocitog ili uopste cenkanja, moze da ode, svi ostali turisti, uzivajte u egzoticnim prodavnicama i ponudama koje nudi Hurghada.

Datum aktivnosti: avgust 2019.
Hvala korisniku Daki025
Komentar je napisan: 7. maj 2019.

Део где је био наш прелепи хотел има само једну фалинку - у окружењу нема готово ништа. Оно што јесте нешто је овај тржни центар. И није лош. КФЦ, биоскоп, супермаркет, занимљиви локални брендови, фино за освежити се и видети мало како имућнији локалци блеје и изгледају.

Datum aktivnosti: februar 2019.
3  Hvala korisniku nebojsa-djordjevic
Komentar je napisan: 5. maj 2019.

Tržni centar je skroma, egipatski. Pored poznatih svetskih marki postoje i par prodavnica sa domaćom robom i proizvodima koje preporučujem da posetite. Nije neki veliki izbora ali nije ni skupo.

Datum aktivnosti: april 2019.
Hvala korisniku Navijacica
Komentar je napisan: 3. decembar 2018. sa mobilne aplikacije

Bilo smo za Crni petak i bila je ogromna gužva. Puno lokalnog stanovništva sa puno dece. Cene uopšte nisu niske, izbor dosta dobar. Nije lako doći donde, saobraćaj im je užas. Većina radnji prima samo egipatske funte a ne strane valute.

Datum aktivnosti: novembar 2018.
1  Hvala korisniku MisterMomo