4.322 rezultata
3.486
3.486
Komentar je napisan: 7. avgust 2016. sa mobilne aplikacije

Prijatelji i ja smo prezadovoljni celokupnom uslugom, od hrane do čistoće soba i hotela. Izuzetno ljubazno osoblje koje vam uvek stoji na raspolaganju. Definitivno ću ići opet sa još više prijatelja. Svaka preporuka.

Datum boravka: avgust 2016.
Tip putovanja: Putovao/la je sa prijateljima
4  Hvala korisniku AnicaP26
Komentar je napisan: 7. avgust 2016. sa mobilne aplikacije

Hotel je super, sa odlicnom plazom, extra hranom, dobrom uslugom...Super mjesto za odmor za svaciji dzep.Osoblje je veoma ljubazno.Sobe su konforne uredne I ciste.Hotel poseduje sve da vam odmor bude savrsen! : :

Datum boravka: avgust 2016.
Tip putovanja: Putovao/la je sa prijateljima
Hvala korisniku Roving426862
Komentar je napisan: 23. jul 2015.

najbolji hotel u kom sam bio do sada u Egiptu. Hotel je mirno mesto, na velikom prostoru, velika plaža.Hrana odlična , osoblje dobro, sobe odlićne. Svaka pohvala i preporuka. Jedino ova plaza ne odgovara ljudima koji vole da rone jer nema koralnih grebena već je sitan pesak tako da je malo monotono. Fitnes i spa su odlični. Postoje i odlični teniski tereni.Bazeni odlični, čisti i nema guzve jer su veliki.

Datum boravka: jul 2015.
  • Tip putovanja: Putovao/la je sa prijateljima
3  Hvala korisniku pedjans p
Komentar je napisan: 14. jul 2015.

lep hotel ljubazno osoblje,uvek vam se nadju ako vam ista treba.Jedina mana je jednolicna hrana.Inace sve u svemu sve preporuke da idete tamo uzivacete,to nesumnjivo.mada ja sam ocekivao duh egipta a vise je bilo duh rusije jer je sve njima naklonjeno.

Savet za sobu: sobe u prizemlju su hladnije,nema je to prijalo
Datum boravka: jun 2015.
  • Tip putovanja: Putovao/la je sa partnerom
3  Hvala korisniku misa1810
Komentar je napisan: 23. decembar 2014.

Fantastican hotel,plaza,osoblje,restorani,zabava,usluga jednom recju idealno mesto za odmor.Higijena u hotelu je izvanredna.Pored glavnog restorana moram da pohvalim Libanski i Aziski restoran gde smo uistinu uzivali.Hvala svima u Palm Royalu vidimo se i sledece godine.

Datum boravka: jul 2014.
  • Tip putovanja: Putovao/la je sa partnerom