4.325 rezultata
3.489
3.489
Komentar je napisan: 30. septembar 2016. sa mobilne aplikacije

Hotel je u prelepom zalivu sa izrazenom plimom i osekom pa mozete prosetati kilometarskim sprudom na kome isplivaju razne morske zivotinje toplih mora Zivi svet tog mora je nesto sto vas podstice da sto vise saznate i procitate o njima .Mozete naici na morski krastavac na velike kornjace meduze providne koje ne peku ako idete na ronjenje pravi raj za oci to nikako nemojte da propustite.
Sam hotel vrhunski uradjen u art deco stilu .Poseduje piano bar ,bilijar salu ,irish pub,4 ala carte restorana od kojih je libanski za preporuku.
Bazen odlican sa uradjenom pecinom iznad jednog dela gde mozete leskariti na lezaljkama i sakriti se od podnevne vreline
Plaza odlicna jedna od najlepsih u tom zalivu.Hotel je okruzen palmama i prelepim travnjakom oivicenim sa raznim cvetnicama .Svuda su postavljene gipsane skulpture .Spa centar je odlicam i koristi se bez ogranicenja.
Hrana raznovrsna malo vise zacinjena ali ok .Kolaca i voca u izobilju .Sveze urme ne propustajte odlucne su .Ukoliko zelite da u dorucku sami uzivate pistoji bajkovita sala ali to kosta .
Ukoliko zelite da citate biblioteka vam je na raspolaganju.Postoje i prodavnice suvenira i parfema u okviru hotela cene su ok a mozete da pazarite i svilene tepihe na platou ispred bazena
Sobe trokrevetne sa pogledom na more i uglavnom su u glavnoj zgradi.Kreveti udobni i ogromni za pravi odmor Poseduju sef besplatno ,mini bar gde se sokovi ne naplacuju ,u sobj je i aparat za vodu pa mozete skuvati razne vrste cajeva koji se ne naplacuju.Ciscenje soba svakondnevno
Nema animacije niti zabavnih sadrzaja za decu .Postoje organitovani izleti ali treba se dobro pripremiti jer je veoma toplo i nije bas pozeljno u letnjim mesecima.Mislim da su izleti malo preskupi u odnosu na druge hotele .AKo zelite do grada morate da molite vodica da organizuje prevoz jer su taxisti preskupi u hotelu a nije bas pozeljan izlazak van komleksa jer je hotel izolovan i nema nicega u blizini samo pustinja i po koja kamila .
Dosta miran hotel za savrsen odmor u specificnom okruzenju i enterijeru

Datum boravka: septembar 2016.
1  Hvala korisniku dragana19691
Komentar je napisan: 7. avgust 2016. sa mobilne aplikacije

Prijatelji i ja smo prezadovoljni celokupnom uslugom, od hrane do čistoće soba i hotela. Izuzetno ljubazno osoblje koje vam uvek stoji na raspolaganju. Definitivno ću ići opet sa još više prijatelja. Svaka preporuka.

Datum boravka: avgust 2016.
Tip putovanja: Putovao/la je sa prijateljima
4  Hvala korisniku AnicaP26
Komentar je napisan: 7. avgust 2016. sa mobilne aplikacije

Hotel je super, sa odlicnom plazom, extra hranom, dobrom uslugom...Super mjesto za odmor za svaciji dzep.Osoblje je veoma ljubazno.Sobe su konforne uredne I ciste.Hotel poseduje sve da vam odmor bude savrsen! : :

Datum boravka: avgust 2016.
Tip putovanja: Putovao/la je sa prijateljima
Hvala korisniku Roving426862
Komentar je napisan: 23. jul 2015.

najbolji hotel u kom sam bio do sada u Egiptu. Hotel je mirno mesto, na velikom prostoru, velika plaža.Hrana odlična , osoblje dobro, sobe odlićne. Svaka pohvala i preporuka. Jedino ova plaza ne odgovara ljudima koji vole da rone jer nema koralnih grebena već je sitan pesak tako da je malo monotono. Fitnes i spa su odlični. Postoje i odlični teniski tereni.Bazeni odlični, čisti i nema guzve jer su veliki.

Datum boravka: jul 2015.
  • Tip putovanja: Putovao/la je sa prijateljima
3  Hvala korisniku pedjans p
Komentar je napisan: 14. jul 2015.

lep hotel ljubazno osoblje,uvek vam se nadju ako vam ista treba.Jedina mana je jednolicna hrana.Inace sve u svemu sve preporuke da idete tamo uzivacete,to nesumnjivo.mada ja sam ocekivao duh egipta a vise je bilo duh rusije jer je sve njima naklonjeno.

Savet za sobu: sobe u prizemlju su hladnije,nema je to prijalo
Datum boravka: jun 2015.
  • Tip putovanja: Putovao/la je sa partnerom