4.293 rezultata
3.460
3.460
Komentar je napisan: pre 4 nedelje sa mobilne aplikacije

Vec 3 put smo u ovom hotelu, mislim da to vec samo po sebi dovoljno govori .
Jedina zamerka koju imamo je sto ne možemo ostati min 2 meseca godišnje kako bi uživali u svemu maksimalno. Kompletan menadžerski tim koji brine da sve bude besprekorno kao i zaposleni koji njihove vizije sprovode u delo je na najvišem mogućem nivou ove godine, verovatno zbog glupe Korone . Salim se malo.
Bravo za animatore Habibi i ekipa. I na kraju kao šlag na tortu, zena koja svim svojim bicem, osmehom, šarmom, duhom, profesionalnoscu daje poseban bezbrižan osecaj boravka u hotelu je nasa draga Valida kojoj ovom prilikom šaljemo ❤ ( srce ) i plazmu.

Budite tako dobri i nasmejani i vidimo se uskoro.

Datum boravka: septembar 2020.
Hvala korisniku 77nenadn
PR Management-team, Guest Services / Front Office objekta SENTIDO Palm Royale, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovoreno pre 4 nedelje

Dear 77nenadn,

The entire team from Palm Royale - Soma Bay, would like to thank you very much for your excellent review about all our services provided to you, especially for our very friendly and courteous service. Rest assured that we will continue to provide best possible service to all our esteemed guests. Hopefully we can welcome you soon again.

Prvi put sam letovala u Egiptu, Hurgada
Iako sam citala i cula dobre komentare ljudi koji su letovali u Hurgadi, bila sam malo sumnjicava

Ali, boravak u ovom hotelu preko Big blue agencije je zaista prijatno iskustvo

Hotel je udaljen od Samog grada Hurgade, i to je jedan od razloga sto sam ga odabrala. Nije bio pun zbog pandemije, ali se pokazalo da je to prednost, bar za mene i moju drugaricu sa kojom sam letovala

Osoblje je divno, ljubazno, hotel je zaista cist, sobe komotne, hrana odlicna!

Sve pohvale za hotel, osoblje, Big blue agenciju, a posebno za lokalnog predstavnika Validu, kojoj smo mogli uvek da se obratimo za sva objasnjenja i pomoc

Vreme je bilo lepo, more toplo, plaza cista, oktobar se pokazao kao pravo vreme za boravak

Verujem da ce ovo biti destinacija za moje buduce odmore, jer ovaj jeste bio to u pravom smislu reci

Preporucujem !

Srdjana, Beograd

Datum boravka: oktobar 2020.
Tip putovanja: Putovao/la je sa prijateljima
Hvala korisniku srdjanab2020

Dear srdjanab2020,

The entire team from Palm Royale - Soma Bay, would like to thank you very much for your excellent review about all our services provided to you ; the very comfortable and immaculately cleaned rooms, our very friendly and courteous service. Rest assured that we will continue to provide best possible service to all our esteemed guests. Hopefully we can welcome you soon again.

The Hotel Management

Prvi put smo boravili u ovom hotelu i Egiptu uopste jer sam ja bila veliki skeptik godinama. Mogu samo reci da dolazimo u maju naredne godine...Prelepa plaza, kristalno cisto more, odlicna usluga ljubaznog osoblja hotela. Posebno bih istakla poslovnost, ljubaznost i razumevanje drage Valide...koja je zaista ponos Kontikija. Mi smo 8 dana bili u oktobru, temperatura mora 28 stepeni. Svima bih preporucila.

Hvala korisniku MirjanaPavle

Dear MirjanaPavle,

The entire team from Palm Royale - Soma Bay, would like to thank you very much for your excellent review about all our services provided to you. Rest assured that we will continue to provide best possible service to all our esteemed guests. Hopefully we can welcome you soon again.

Komentar je napisan: pre 4 nedelje sa mobilne aplikacije

Ovaj hotel je ispunio sva moja očekivanja... Od predivne velike sobe sa fantastičnim pogledom na more, od predivne plaže i čistog mora, do solidnog izbora hrane.... Ali biser ovog hotela su ljudi zaposleni u njemu...Uslužni, ljubazni, spremni da učine sve da se osećate kao u poseti najboljim prijateljima... Od kuvara koji su primetivši da volimo morske plodove spremali samo za nas poneko jelo, do predivnog barmena u lobiju, naše fenomenalne Valide... Svi su odmereni, sjajni i upotpunjuju utisak izvanrednosti ovog hotela kome ćemo se uvek rado vratiti... ❤️

Hvala korisniku Cokun59

Dear Cokun59,

The Hotel Management

Komentar je napisan: 24. oktobar 2020.

Sve pohvale za hotel, Sentido Palm Royal Soma Bay u Hurgadi,
ljubazno osoblje,plaza i more predivni, animatori izuzetno simpaticni i profesionalni, posveceni gostima . Preporuka dodjite u oktobru i necete se pokajati!

Hvala korisniku Experience267570
PR Management-team, Guest Services / Front Office objekta SENTIDO Palm Royale, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovoreno pre 5 nedelja

Dear Experience267570,