Najniže cene boravka
FindHotel204 US$
Travelocity204 US$
CheapTickets204 US$
Prikaži svih 15 povoljnih ponuda
Cene pružaju naši partneri i one predstavljaju cene sobe po noćenju, uključujući sve poreze i naknade kojih su naši partneri svesni. Više detalja potražite od partnera.
4.434 rezultata
3.582
3.582
Komentar je napisan: 10. januar 2021.

Evo i ja da napišem neki komentar za ovaj predivan hotel u koji ćemo se sigurno ponovo vratiti.Suprug,dete i ja smo bili u septembru i predivno smo se proveli.Hotel je za svaku pohvalu sto se tiče svega.Sobe su ciste,velike,imaju sve sto treba.Hrana u restoranu je super,raznovrsna,za svakoga ima po nešto.Plaža je prelepa,more toplo,cisto,nestvarno lepo.Najviše me oduševilo osoblje hotela,toliko su svi dobri,divni,ljubazni da kada dodjes u ovaj hotel imaš osecaj da si došao kod nekog svog najrodjenijeg.Animatorski tim je isto vrhunski i toliko smo ih sve zavoleli a pogotovo Habibija da ga cerka i dalje pominje.Hotel je stvarno za svaku preporuku.Mi smo oduševljeni ovim hotelom i planiramo i ove godine da idemo u isti.Ko jednom ode u Palm Royal sigurna sam da će ponovo doci.

Datum boravka: septembar 2020.
3  Hvala korisniku jecas2014
PR Management-team, Guest Services / Front Office objekta SENTIDO Palm Royale, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 11. januar 2021.

Dear jecas2014,

The entire team from Palm Royale - Soma Bay, would like to thank you very much for your excellent review about all our services provided to you, especially for our very friendly and courteous service. Rest assured that we will continue to provide best possible service to all our esteemed guests. Hopefully we can welcome you soon again.

Komentar je napisan: 13. novembar 2020. sa mobilne aplikacije

Hotel je za svaku preporuku. I za parove i za porodice sa decom. Ima prelepu plazu. Osoblje hotela je veoma ljubazno. Pogotovo konobari. Hrana odlicna, pogotovo meksicko vece. Animatori su fenomenalni. Nasmejani i pozitivni. Svako vece je bila drugacija vrsta programa.
Ove godine smo isli sami. Sledece godine idemo obavezno sa decom. Hotel je pravi raj za malisane. I nadam se da ce nam i sledece godine ulepsavati letovanje Habibi, Mudi, Marina i Darina.
Sve pohvale za Validu, predstavnicu Kontiki agencije. Uvek je na raspolaganju.
Igor i Jolanda

Hvala korisniku jolandaj625
PR Management-team, Guest Services / Front Office objekta SENTIDO Palm Royale, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 15. novembar 2020.

Dear jolandaj625,

The Hotel Management

Komentar je napisan: 6. novembar 2020.

Ukoliko zelite pravi odmor i opustanje, hotel Sentido je pravi izbor za vas.Proveli smo 8 divnih dana u oktobru. Hotel ima bas dosta zelenila, palmi, vestackih vodenih povrsina, sto je za Egipat neuobicajeno i jako lepo. Svaki deo ovog velikog rezorta je besprekorno cist. Plaza je prelepa, dugacka i konformna, bez guzve jer su lezaljke tako rasporedjene, sa dodatnom zonom " bez uznemiravanja". Ukoliko volite dinamircniji odmor, druzicete se u baru na plazi i u zajednickim sportskim aktivnostima. More je cisto, mirno, bez korala i izrazene plime i oseke. Odusevice vas hotelski lobi svojom velicinom i otmenoscu. Sobe i terase su velike, kreveti su udobni. Osoblje je profesionalno i ljubazno. Postuju se sve Covid instrukcije, osecacete se potpuno sigurno. Ukoliko se dvoumite zbog straha od Covida, odmah pakujte kofere! U okviru hotela je i dobro snabdevena apoteka i doktor.
Hotel je izuzetan izbor za ljubitelje kitesurfinga. Moj sin (21) je imao divno iskustvo sa instuktorom i uzivao u ovom sportu. Fitnes i spa centar su odlicno opremljeni.
Hrana je raznovrsna i kvalitetna. Restoran je veliki i udaban. U hotelu je smanjen broj gostiju, tako da nema cekanja u restoranu. Tematski restorani su takodje dobro osvezenje.
S obzirom da je hotel stariji, potrebno je renoviranje plavog bara, sve ostalo je zaista dobro odrzavano.

1  Hvala korisniku Vesna S
PR Management-team, Guest Services / Front Office objekta SENTIDO Palm Royale, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 9. novembar 2020.

Dear Vesna S,

The entire team from Palm Royale - Soma Bay, would like to thank you very much for your excellent review about all our services provided to you. Rest assured that we will continue to provide best possible service to all our esteemed guests. Hopefully we can welcome you soon again.

Komentar je napisan: 5. novembar 2020. sa mobilne aplikacije

Uff ne znam odakle da pocnem.
Hotel je predivan, vidi se da nije ulagano u sobe u skorije vreme ali je to u potpunosti zanemarljivo kad pogledate da vi u sobama ne provodite vreme.
One jesu velike i prostrane,sa dobrom klimom koju sami mozete podesiti(vecina hotela podesava automatski).
Bitno je da su uvek ciste. Stvarno se na nivou celog hotela vodi racuna o higijeni,nigde ne mozete naci otpadak!
Ono najlepse je plaza, predivna velika,cista,voda je topla,pesak divan.
Hrana je ok,ali kazu da je prosle godine bila jos bolja i da sada imaju manje budzete zbog korone.
Mi smo isli sa bebom od 10 meseci i prezadovoljni smo.
Sta god nam je trebalo moze,hrana za bebu u sobi,naduvajte dusek,naduvajte automobil ,izduvajte sad sve to,nista nije bio problem.
Posebno bih pohvalila coveka koji je radio u Beach bar-u Samy Magdy-a,predivan i prevredan,kuvao,nosio kafe(iako mu to nije posao) animirao bebu za sankom,samo reci hvale.
Jos jedna pohvala ide konobaru u restoranu Mohamed Youssef-u,svaki dan nas je cekao spreman sto, sve za bebu je bilo na mestu, hrana uvek spremna na vreme, ako ne stignemo da jedemo on spakuje da se pojede u sobi.
Ma samo da je vise ovakvih radnika u pojedinim hotelima sve bi bilo super, da naglasim da se isto ponasaju obojica dali im ili ne dali napojnicu!!!
Super je i animacioni tim Darina,Marina i MoodY!!!

Svaka preporuk za hotel!

2  Hvala korisniku ivanam2309

Dear ivanam2309,

We would like to thank you for your excellent review, your recommendation and for spending your vacation with us. We are delighted to hear that you enjoyed your stay with us! The team of Palm Royale - Soma Bay will be gladly to have the pleasure of welcoming you again at our resort!

Sunny greetings,
The Management

Komentar je napisan: 3. novembar 2020. sa mobilne aplikacije

Divna plaza i uvek mirno more. Hotel nije nov, nije skoro renoviran i to se vidi u sobama, suncobranima na plazi koji ne stite najbolje od sunca i nekim detaljima ali kompletan utisak je takav da bih se ponovo vratila. Tome najvise doprinosi divno osoblje koje odrzava sobe, osoblje restorana, animatori (Marina, Moody i ostali), predstavnik nase agencije i divna Sara u igraonici za decu sa kojom je moja 3 god devojcica provodila vreme svakog dana i uzivala u igri. Hrana je raznovrsna i dobra, a najbitnije da smo jeli sve i niko nije imao stomacnih problema.

Datum boravka: septembar 2020.
1  Hvala korisniku Paradise316554
PR Management-team, Guest Services / Front Office objekta SENTIDO Palm Royale, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 4. novembar 2020.

Dear Paradise316554,