7.375 rezultata
5.353
1.300
5.353
1.300
Komentar je napisan: 22. septembar 2016.

FANTASTICAN HOTEL,ljubazno osoblje i uvek spremno da ispune svaku vasu zelju.Uz animatore vam nije nikad dosadno i provod je odlican. Menadzerka hotela Lina je veoma ljubazna i spremna da vas doceka domacinski.Veliki doprinos predivnom odmoru pruza i vodic 1 a travela Natasa koja je spremna za svaku saradnju.Hrana je raznovrsna i ukusna.Proveli smo 12 predivnih dana sredinom jula 2016 i sada opet idemo na 8 dana raja na zemlji. Maca i Dejan

• Tip putovanja: Putovao/la je sa porodicom
Hvala korisniku MarinaB5251
DesertRoseResor, Guest Relations Manager objekta Desert Rose Resort, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 15. oktobar 2016.

Dear Marina,

Many thanks for choosing The Desert Rose Resort for your vacation!
We are grateful for your nice comments about the Hotel team.
We are very happy to see that you had a wonderful vacation in our resort and we would really like to thank you for your positive feedback.
We hope to have the honor of welcoming you again in The Desert Rose Resort - your second home.

Komentar je napisan: 16. septembar 2016. sa mobilne aplikacije

Posto smo prvi put letovali u Egiptu nisam znala sta tacno treba da ocekujem. Medjutim,ono sto smo doziveli prevazislo je sva moja ocekivanja. Naisli smo na fantastican ambijent. Od samog ulaza i glavne kapije gde je danonocno ljubazno obezbedjenje,docekalo nas je predivno uredjeno prednje dvoriste sa prelepim zelenilom,cvecem i naravno palmicama. Recepcioneri,iako stalno zatrpani novopristiglim gostima,nisu pokazivali ni najmanje znake nervoze. Dobili smo sobe i nas 15-dnevni odmor je mogao da pocne. Iz dana u dan moj sin i ja smo sve vise uzivali.
Na svakom koraku smo nailazili na ljubaznost i osmeh od strane osoblja.
Sadrzaji Resorta su fantasticni:akva park,odlicni bazeni,momci sto menjaju peskire,neumoran i zabavan animatorski tim na bazenu i na plazi.
Odlican restoran u kome je svako,cak i moj sin koji je jako izbirljiv,mogao uvek da pronadje nesto sto mu se svidja. Ponovo se vracam na ljubaznost osoblja i moram da istaknem konobara Haithm Ghounem-a koji je bio fantastican i uvek veselog i nasmejanog Mohamed Kamal. Pozdrav za njih!
Dalje,nas sobar Mustafa zaduzen za 6325,sve pohvale!
Sobe su malo starije i mogle bi se renovirati,ali nama ni to nije smetalo jer smo po ceo dan bili napolju. Udoban krevet,cisto,frizider uvek napunjen..
Posebno bih zelela da istaknem odlicnu higijenu u svim delovima Resorta.
Laguna je posebna prica..nisam morala da brinem za bezbednost deteta jer je zatvorena prema otvorenom moru..tako da sam mogla da se opustim.
Sportski sadrzaji nisu dozvoljavali ni jedan trenutak dosade za mog neumornog 14-godisnjeg sina:stoni tenis,akvapark,odbojka,tenis,teretana,svakodnevni sati surfa..pozdrav za odlicnog instruktora Bakara! Jedina zamerka je sto nema bar jedan kos,na mora ceo teren.
Odlican Spa centar i usluge masaze. Pozdrav za Suzan i Anyvar!
Napisah ja roman :-). Mozda sam nesto i propustila..
Konacno,hvala na prelepom dvonedeljnom odmoru i druzenju..vreme nam je proletelo.
Svima bih preporucila Desert Rose Resort.
Nadam se ponovnom vidjenju sledece godine..
Do tada,srdacni pozdravi od Jovana i Tatjane iz Srbije :-* ♡

Datum boravka: septembar 2016.
4  Hvala korisniku kobila
Komentar je napisan: 5. avgust 2016.

Nemoze se opisati lepota i odmaranje koje pruza ovaj hotel a ko misli da mu je Egipat skup nek ide u Crnu Goru da plati sedam evra vocnu salatu i pritom da mugovno pliva pored glave.Sve preporuke pozz

• Tip putovanja: Putovao/la je sa partnerom
9  Hvala korisniku duka929
DesertRoseResor, Director of Sales objekta Desert Rose Resort, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 26. avgust 2016.

Dear Eslamseka,

Thank you for choosing The Desert Rose Resort, Hurghada for your holidays.
It's an honor for us to know that you have enjoyed your time with us and returned back home with the positive impressions and nice memories.
Thank you for taking time and leaving such a positive feedback.
We would like to ensure you that every day we are doing lots of efforts in order to make continuous improvements and to provide the most comfortable stay for all our guests.
Looking forward to welcome you again in our resort.

Komentar je napisan: 14. jul 2016. sa mobilne aplikacije

Ovde smo 3.put. To govori dovoljno. Obozavamo lagunu koju ovaj hotel ima, savrsena je za sve koji vole opusteno plivanje bez brige o meduzama i sl. Osoblje je vrlo ljubazno. Hrana je klasicna, ali je izbor toliko veliki da cete uvek naci nesto sto vam se svidja. Preporucujem i koktele u barovima!!! Tim za animaciju je sjajan!!! Bibo, Yana, Mousho, Magic, Anoo i ostali su sjajni. Nikad vam nece biti dosadno. Vole Srbe jer smo kulturni i druzeljubivi. Sve u svemu, preporucujemo ovaj hotel od sveg srca!

5  Hvala korisniku Jasna K
DesertRoseResor, Guest Relations Manager objekta Desert Rose Resort, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 27. avgust 2016.

Dear Jasna,

Thank you for choosing The Desert Rose Resort, Hurghada for your holidays.
Thank you for taking time and leaving such a positive feedback.
Looking forward to welcome you again in our resort.

Komentar je napisan: 17. maj 2016. sa mobilne aplikacije

Odlican hotel, super animcija !!' Vidimo se ponovo!!!'! Sve je sjajno svima bih preporucila!!! Najbolji hotel u Egiptu!!! Sve pohvaleeee!!!! Osoblje odlicno!! Uzivala sam! !! Sigurna sam da cu ponovo doci!! Pozdrav iz Srbije!!

Datum boravka: maj 2016.
Tip putovanja: Putovao/la je sa prijateljima
6  Hvala korisniku Tamara G
DesertRoseResor, Guest Relations Manager objekta Desert Rose Resort, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 23. maj 2016.

Dear Tamara,

Thank you for choosing The Desert Rose Resort, Hurghada for your vacation.
We appreciate your valuable feedback and taking the time to describe your impressions. We take your comment very seriously; our entire team is extremely committed to delivering the perfect vacation experience for each guest.
Our goal is always to have the highest quality. We would like to ensure you that every day we are doing lots of efforts in order to make continuous improvements and to ensure the comfortable stay for all our guests.
Looking forward to welcome you again in our resort!