“Nedelju dana opuštanja u Egiptu”
Komentar o hotelu Baron Palace Sahl Hasheesh

Najbolje cene za period
Prijavljivanje dd.mm.gggg. Odjavljivanje dd.mm.gggg.
Cene su za 1 sobu, 2 odrasla(ih)
Prikaži cene
Uporedite najbolje cene sa najpopularnijih sajtova za putovanja
i još 5 sajtova!
Baron Palace Sahl Hasheesh
Rangiran na 3. mestu od 222 hotela u Hurgadi
Ovaj komentar je preveden sa jezika Енглески. Prikaži original
Komentar je napisan: 30. jul 2014.

Moja sestra i ja smo se upravo vratile nakon nedelju dana provedenih u hotelu Baron Palace. Na brzinu smo rezervisale odmor preko agencije Secret Escapes / Fleetway Travel. Kada smo stigle u hotel kasno naveče (let nam je kasnio više od sat vremena), dočekao nas je lep osvežavajući bezalkoholni koktel i hladan peškir. Nakon što smo se prijavile na recepciji i pre nego što smo otišle u sobu, odveli su nas u egipatski restoran gde smo malo večerale.

Soba nam je bila prilično udaljena od recepcije, soba 2383, mada je bila veoma velika - bračni i običan krevet, nije imala pogled na more koji smo očekivale (more se vidi samo sa balkona ako gledate nadesno). To smo pomenule upravniku hotela pa nam je on pokazao jednu drugu sobu, broj 2337, koja je imala divan pogled na more, tako da smo prešle u nju.

Preporučujemo vam da koristite uslugu besplatnog pranja veša. Pozovite recepciju pre 9 ujutru i odeću će vam vratiti istog dana oko 6 popodne. Bude divno oprano. Savršeno je kad se vratite kući i ne morate da uključite veš-mašinu.

Bežični internet je dobro radio u svim zajedničkim prostorijama, međutim, nemojte ga očekivati u sobi. Iako je na sajtu hotela pisalo da sve sobe imaju bežični internet, to nije bilo tačno jer imaju ograničen broj uređaja koji im dostavlja zasebna firma. Ja sam bila te sreće da dobijem bežični internet u svojoj sobi posle tri dana, ali ga drugi gosti koji su stigli istog dana kad i mi uopšte nisu dobili, iako su to tražili svakog dana. Veb-sajt hotela je u međuvremenu promenjen i više se ne pominje internet u sobama.

Hrana u glavnom restoranu Red Sea (švedski sto) bila je odlična. Služe širok izbor i veoma lepo je servirano. I usluga je bila odlična. Ostali restorani koji su trenutno otvoreni, egipatski, italijanski i Infinity imali su odličan izbor sa menija, a hrana je ponovo bila odlična. Najviše nam se dopao italijanski restoran, a naš konobar, kome nažalost ne mogu da se setim imena, bio je veoma pažljiv. Šteta je što nisu svi restorani trenutno otvoreni, to nam nije rečeno pre nego što smo stigle, ali pošto je hotel nedavno otvoren i nije popunjen, jasno nam je zbog čega je tako. I u ovom slučaju, Secret Escapes je u međuvremenu ažurirao informacije i to je navedeno.

Zajednički prostor u hotelu je prelepo uređen. I javni toaleti se odlično održavaju. Jedini prigovor je što nema toaleta u blizini bazena.

Bazeni su odlični i savršeno čisti. Najviše nam se dopao topli bazen u delu koji je blizu restorana Infinity. Ima dovoljno ležaljki, koje su stvarno udobne, kao i suncobrana. Zaposleni u kafiću su često prolazili i uzimali porudžbine za pića, donosili vlažne peškire i nudili da očiste naočare za sunce.

Poslednjih nekoliko dana otkako smo došle tamo otvorilo se nekoliko prodavnica neposredno izvan glavne recepcije. I u ovom slučaju smo očekivale 38 prodavnica, kako je objašnjeno u informacijama koje daje Secret Escapes, međutim, do sada ih se otvorilo možda osam i izgleda da će ih se još nekoliko ubrzo otvoriti. Pošto je ovaj hotel udaljen od grada, važno je da u blizini ima prodavnica.

Nekoliko ljudi tokom dana prolazi kroz prostor oko bazena i pokušava da vam proda razne usluge (spa tretman, izlete brodom, fotografisanje), ja sam od ljudi koji su ih sve prihvatili, ali se nisam razočarala. Masaža u spa centru je bila sjajna i na kraju sam rezervisala dve, jednu od 75 minuta i drugu od 100 minuta. Izlet brodom na plivanje sa delfinima i ronjenje je takođe bio divan. Nikad ranije nisam ronila - Ali, naš instruktor ronjenja na brodu, odlično se brinuo o meni. Hrana je bila izuzetno ukusna, sa mnogo bezalkoholnih pića tokom celog dana. Uživala sam u fotografisanju i došla sam kući sa divnim fotografijama, iako nisu bile jeftine!

I tim animatora je veoma ljubazan. Tokom dana nude nekoliko aktivnosti oko prostora sa bazenima i na plaži, a večernji zabavni program je stvarno zabavan.

Kada smo odlazile iz hotela, nekoliko zaposlenih je došlo da nas pozdravi, to je jako lep detalj i čini to mnogo ličnijim. Još jednom, htela bih da se zahvalim osoblju u celom hotelu što su nas lepo primili.

Sve u svemu, za odmor predviđen za opuštanje svakako bismo preporučile ovaj hotel.

Charmaine i Michelle

19  Hvala korisniku 491Charmaine1963
Ovaj komentar je subjektivno mišljenje TripAdvisor člana, a ne kompanije TripAdvisor LLC.Originalni jezik komentara je Енглески na www.tripadvisor.co.uk. Prikaži original
Baronmanager, Area General Manager objekta Baron Palace Sahl Hasheesh, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovoreno 2. avgust 2014.

Dear Guest,

Greetings from the luxurious Baron Palace – Sahl Hasheesh!

We would like to send you our cordially thanks for publishing such a lovely feedback concerning your recent vacation at our new hotel.

So glad to learn, that you had a good time from all aspects, that all our staff members were able to full fill your demands, the culinary offers met your satisfaction and were an highlight in your stay with us, and that you had also fun in the photo shooting.

We will be very pleased and looking forward to hosting you again at our new resort.

Kindly accept our warmest regards from the Red Sea shores
Ahmed Khaled
Area General Manager

Komentar je napisan: juče

• Datum boravka: decembra 2017., putovao/la je sa partnerom
Hvala korisniku Michael O

• Datum boravka: decembra 2017., putovao/la je sa porodicom
Hvala korisniku Gillybeanandles
BaronAreaManager, Area General Manager objekta Baron Palace Sahl Hasheesh, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovoreno pre 3 dana

• Datum boravka: decembra 2017., putovao/la je samostalno
7  Hvala korisniku office712

• Datum boravka: oktobra 2017., putovao/la je sa porodicom
1  Hvala korisniku john k

Možda će vam se dopasti i ovi hoteli...
Putnici su pogledali i ove hotele u Hurgadi
Na udaljenosti od 0,7 km
Premier Le Reve Hotel & Spa (Adults Only)
Na udaljenosti od 5,1 km
1.406 komentara
Na udaljenosti od 13,9 km
SUNRISE Grand Select Crystal Bay Resort
Prikaži cene

Baron Palace Sahl Hasheesh – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!

Dodatne informacije – Baron Palace Sahl Hasheesh

Adresa: | Red Sea, Hurgada, Egipat
Lokacija: Egipat > Crveno more i Sinaj > Hurgada
Pogodnosti:
Bar/salonski kafe Plaža Poslovni centar sa pristupom internetu Fitnes centar sa teretanom/Fitnes sala Besplatan brzi internet (WiFi) Restoran Bazen
Stil hotela:
Rangiran na 3. mestu od 222 hotela u Hurgadi
Raspon cena: 10.543 RSD - 76.237 RSD (Na osnovu prosečnih cena za standardnu sobu)
Kategorija hotela:Zvezdice: 5 — Baron Palace Sahl Hasheesh 5*
Broj soba: 615
Opcije rezervacije:
TripAdvisor je ponosan na partnerstvo sa Hotels.com, Booking.com, Expedia i 5viajes2012 S.L. jer možete da pravite bezbedne rezervacije za Baron Palace Sahl Hasheesh. Svakog meseca pomažemo milionima putnika da pronađu savršeni hotel za privatna i poslovna putovanja, uvek uz najbolje popuste i specijalne ponude.

Da li je ovo vaš profil na TripAdvisoru?