Crazy Dolphin Diving Center
čista desetka 10+

Komentar je napisan: 23. oktobar 2020.
MojEgipat
Iskustvo

Cao drugari, ovaj komentar je od jednog Ivana iz Srbije! Nemojta da propustite ludi provod sa Crazy... pročitajte više

Matija_Mia

Komentar je napisan: 23. oktobar 2020.

Sve pohvale za ceo tim Crazy dolphin. Ako želite pravi profesionalizam, iskustvo i ljubaznost, a da se pri tome osećate kao deo porodice onda nemojte propustiti makar jedan izlet sa ovim momcima. I ako smo sestra i ja imale preporuke za druge centre koji organizuju iste ture ipak smo se odlučile za ove momke jer su nam dali dobru ponudu i zaista bi pogrešile da nismo odabrale njih. Bile smo toliko oduševljene znanjem, iskustvom, samim vođenjem računa o svojim putnicima i željom da nam što više pokažu da smo ostale bez teksta. Hakemu zaista hvala na nezaboravnom prvom ronjenju i plesom u vodi, ALEX NAJBOLJI VODIČ SVIH VREMENA!!! Naravno hvala i ostaloj posadi i našem dragom Hadiju koji je sve vreme vodio računa o nama kao o svojoj porodici.

Hvala korisniku MojEgipat
CrazyDolphin, Manager objekta Crazy Dolphin Diving Center, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 25. oktobar 2020.

Dear guest,

Thank you for taking time to share your review. It was a pleasure to know that our service met your expectations. Alex will be glad to see that you mentioned him.

Komentar je napisan: 6. oktobar 2020.

Cao drugari, ovaj komentar je od jednog Ivana iz Srbije!
Nemojta da propustite ludi provod sa Crazy dolphin!
I love you Egipat

Datum aktivnosti: oktobar 2020.
Hvala korisniku Matija_Mia
CrazyDolphin, Manager objekta Crazy Dolphin Diving Center, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 7. oktobar 2020.

Dear guest,

Thank you for sharing your positive feedback. Looking forward to seeing you again here!

Komentar je napisan: 6. oktobar 2020.

SVE NAJBOLJE,SVI SRBI SLOBIDNO IDITE PREKO NJIH,odlicna je cena, i luda zurka na brodu,videcete mnogo vrsta riba i predivne korale

Datum aktivnosti: oktobar 2020.
Hvala korisniku Kriss-delohin22

Thank you for taking time to share your review. We were delighted to know that our service met your expectations and you were fully satisfied. We appreciate your recommendations!

Crazy Dolphin team

Komentar je napisan: 3. oktobar 2020.

Moje prvo ronjenje! Sve je bilo odlicno! Od pripreme, opreme, brod divan, hrana ukusna. Ronjenje vrh

Hvala korisniku Ivana D

Dear Ivana,

Crazy Dolphin team

Komentar je napisan: 30. septembar 2020.
Komentar o: Dolphin house

Odlicno iskustvo,
prvi put smo ja i devojka ronili u zivotu i ostace zapamcenjo, instruktori su odlicni i sa paznjom su nam pokazali sve sto trebamo da znamo kada je prvo ronjenje u pitanju. Iskreno bio nam je mali problem oko ronjenja ali nakon samom ulaska u vodu pod punom opremom sve sumnje su nestale.

Pohvala za instruktore i agenta Bonda kao i kapetana broda !!

Savrseno!!!!!!

Marko & Tanja