Neverovantno iskustvo prilikom svakog zarona sa bocama

Jako lepo iskustvo smo doziveli prilikom ronjenja na Rajskom ostvru. Instuktori su odlicni i... pročitajte više

Komentar je napisan: pre 1 nedelju
Sandra013M
Sjajno iskustvo za pocetnike

Sjajno iskustvo ronjenja oko koralnih sprudova blizu Rajskog ostrva. Bond nam je sve objasnio i dao... pročitajte više

840milans

Komentar je napisan: 23. oktobar 2020.

Ne postoji reč kojom bi mogla opisati ove divne momke, možda je porodica prava za to! Od njih ćete dobiti sve, od milion pitanja u toku dana kako ste i da li je sve ok, do profesionalnog odnosa, vremena posvećenog svakom gostu do savršenog programa obilaska ostrva, snorkelinga kao i ronjenja. Veliko hvala Hakemu koji je ronio sa nama, Hadiju koji nas je u svakom momentu dočekao sa osmehom, lepim i pozitivnim rečima i neizmerno hvala našem BRATU ALEX, najboljem vodiču svih vremena. Čovek se tolik trudi da pokaže svaku lepotu i svaki kutak, kamenčić, koralčić da smo mi ostali bez teksta.

Hvala korisniku MojEgipat
CrazyDolphin, Manager objekta Crazy Dolphin Diving Center, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 25. oktobar 2020.

Dear guest,

Thank you for sharing the review about recent time with Crazy Dolphin. We were delighted to know that you enjoyed our service. We appreciate your positive notes towards our trips and organization.

Crazy Dolphin team

Komentar je napisan: 23. oktobar 2020.

Sve pohvale za ceo tim Crazy dolphin. Ako želite pravi profesionalizam, iskustvo i ljubaznost, a da se pri tome osećate kao deo porodice onda nemojte propustiti makar jedan izlet sa ovim momcima. I ako smo sestra i ja imale preporuke za druge centre koji organizuju iste ture ipak smo se odlučile za ove momke jer su nam dali dobru ponudu i zaista bi pogrešile da nismo odabrale njih. Bile smo toliko oduševljene znanjem, iskustvom, samim vođenjem računa o svojim putnicima i željom da nam što više pokažu da smo ostale bez teksta. Hakemu zaista hvala na nezaboravnom prvom ronjenju i plesom u vodi, ALEX NAJBOLJI VODIČ SVIH VREMENA!!! Naravno hvala i ostaloj posadi i našem dragom Hadiju koji je sve vreme vodio računa o nama kao o svojoj porodici.

Hvala korisniku MojEgipat

Dear guest,

Thank you for taking time to share your review. It was a pleasure to know that our service met your expectations. Alex will be glad to see that you mentioned him.

Crazy Dolphin team

Komentar je napisan: 6. oktobar 2020.

Cao drugari, ovaj komentar je od jednog Ivana iz Srbije!
Nemojta da propustite ludi provod sa Crazy dolphin!
I love you Egipat

Datum aktivnosti: oktobar 2020.
Hvala korisniku Matija_Mia
CrazyDolphin, Manager objekta Crazy Dolphin Diving Center, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 7. oktobar 2020.

Dear guest,

Thank you for sharing your positive feedback. Looking forward to seeing you again here!

Crazy Dolphin team

Komentar je napisan: 6. oktobar 2020.

SVE NAJBOLJE,SVI SRBI SLOBIDNO IDITE PREKO NJIH,odlicna je cena, i luda zurka na brodu,videcete mnogo vrsta riba i predivne korale

Datum aktivnosti: oktobar 2020.
Hvala korisniku Kriss-delohin22

Thank you for taking time to share your review. We were delighted to know that our service met your expectations and you were fully satisfied. We appreciate your recommendations!

Crazy Dolphin team

Komentar je napisan: 3. oktobar 2020.

Moje prvo ronjenje! Sve je bilo odlicno! Od pripreme, opreme, brod divan, hrana ukusna. Ronjenje vrh

Hvala korisniku Ivana D

Dear Ivana,