27 osoba pregleda ovaj hotel
Expedia.com
View deal
Besplatno otkazivanje do 22.04.21.
Booking.com
View deal
Besplatno otkazivanje do 21.04.21.
Rezervišite odmah, platite pri boravku
Agoda.com
141 US$
UŠTEDITE 51 US$
Hotels.com192 US$
CheapTickets192 US$
Trip.com150 US$
Prikaži svih 14 povoljnih ponuda
Cene pružaju naši partneri i one predstavljaju cene sobe po noćenju, uključujući sve poreze i naknade kojih su naši partneri svesni. Više detalja potražite od partnera.
1.735 rezultata
1.466
1.466
Komentar je napisan: 5. oktobar 2016.

Hotel je jednim delom novoizgradjen, a jednim delom renoviran jedan stari hotel tako da nije sve bas najnaj, naprimer primetio sam da su lezaljke na plazi stare drvene lezaljke koje su samo prefarbane i ima jos par stvari na kojima su ustedeli...
Sobe su za svaku pohvalu, kvalitetan namestaj i oprema, kao i kupatilo, terase imaju problem privatnosti, jer izmedju susednih se nalazi samo staklo. Rum servis je solidno funcionisao samo dopuna mini-bara, sampona i sl. nije bas bila redovna vec je zavisila od raspolozenja sobara i verovatno koliko mu baksisa das. Plaza je lepa, cista, pescana ali se javlja problem da se vec oko 10 sati popune lezaljke tako da vam preostaje da se kupate u bazenu... Bazeni su stvarno veliki i neverujem da moze da bude guzve na njima iako nemogu da tvrdim to jer je hotel bio 2/3 pun za vreme naseg letovanja. Voda u bazenima je bila poprilicno hladna (kraj septembra) da li iz razloga sto su menjali vodu pre naseg dolaska ili je hlade to neznam. Ima dosta barova, tako da necete ostati zedni sokovi, kokteli, pivo, vino... i kafa im je odlicna... Sto se tice hrane sam malo razocaran, daleko od toga da ce te ostati gladni ali mislim da hotel sa 5* mora da ima bolju klopu... Ima dosta hrane ali njen kvalitet nije bas najbolji, veoma je zacinjena hrana, i veoma je slicno sve tako da nemate neki izbor.. Formalno postoje aziski, orjentalni i italijanski restoran (ne rade svi uvek..?.) ja sam mislio da ce bar taj italijanski imati relativno "evropsku hranu" ali i tu stavljaju neke svoje zacine, a ova dva druga nema ni govora... Osoblje je fino, ali naravno ako ostavljate baksis onda ce biti pazljiviji prema vama... Sve u svemu solidan hotel i usluga jedino je veliki minus nedostatak internacionalne kuhinje kao i neki osecaj da svuda gledaju da ustede na necemu....

Datum boravka: septembar 2016.
  • Tip putovanja: Putovao/la je sa prijateljima
8  Hvala korisniku Nikola2312
Komentar je napisan: 26. avgust 2016.

Posle dve nedelje boravka u hotelu, u prvoj polovini avgusta, imam samo reci hvale. Nov hotel, sa odlicnom uslugom i dobrom lokacijom(svega par km od aerodroma, na setalistu).
Soba-prostrana, cista, lepo opremljena
Hrana-raznovrsna i dostupna skoro 24h
Bazeni-raj za decu
Plaza-mala, ali cista, more toplo, bez korala.
Osoblje-ljubazno, usluzno
Za svaku preporuku.

Savet za sobu: na visim spratovima je lepsi pogled na bazene i more
Datum boravka: avgust 2016.
  • Tip putovanja: Putovao/la je sa prijateljima
8  Hvala korisniku biksi69
Komentar je napisan: 17. avgust 2016. sa mobilne aplikacije

Hotel je idealan za pravi odmor.Posebna preporuka porodicama sa malom decom.Kompletno osoblje je izuzetno ljubazno, a ovih nekoliko losih komentara mislim da su ostavili konkurenti iz Egipta.Mozda je jedina mana ogradjeni deo za kupanje, koji posebno smeta kada je oseka ali sve ostalo je savrseno.Pica se sluze flasirana, sto nije slucaj sa ostalim hotelima u Egiptu.

Datum boravka: avgust 2016.
Tip putovanja: Putovao/la je sa prijateljima
10  Hvala korisniku MajaS1610
Komentar je napisan: 7. jul 2016.

Boravila sam u ovom predivnim novom hotelu 15 Dana od sredine juna meseca. Posto Sam vec 2 letovanja provele u hurgada u albatros palasu ocekivala Sam dobar smestaj hranu I uslugu. White beach je mnogo vise od toga. Potpuno Nov, izuzetno lepo uradjen, fantasticano dobro opremljena sa prelepim bazenima izuzetno dobrom plazom. Sobe su lepo I moderno uredjene, kreveti fantasticni. Barovi sa dobrom ponudom, bar na plazi sluzi I rucak a radi do zalaska sunca. Hrana u restoranima dobra, takodje I izbor pica. Iznenadjenje plaza bez korala tako da lepo bez obuce za vodu mozete uci I zaplivati. Dubina je dovoljna za plivanje, ogradjena mrezom i bezbedna. Uslugu fantasticna stalno trece momcI sa posluzenjem I koficama punim leda da vam pice bude hladno. Sve pohvale za ovaj Nov odlican hotel. Puno se zahvaljujem svom osoblju koje je brinulo o nama, posebno zelim da se zahvalim I pohvalim momke na baru na plazi I animaciju koji su se izuzetno trudili da nam bude zabavno i interesantno.
Napominjem da je Hurgada predivno mesto za odmor, da je bezbedno i sigurno, I da ce mo se ponovo vratiti.

Datum boravka: jun 2016.
16  Hvala korisniku 602merima
Komentar je napisan: 1. jul 2016.

Juce smo se vratili,hotel je na 5 min od aerodroma,nov,cist,plaza odlicna sa postepenim ulaskom u vodu,bez korala.Sobe divne,mini bar se svakog dana dounjuje sa vodom,sprajtom i koka kolom.Takodje ima u sobi pribor za pripremanje caja i kafe.Osoblje izuzetno ljubazno,dovoljno je reci da smo 6-ti put u Egiptu,do sad takvu uslugu nismo imali.Ogromni bazeni i za decu i za odrasle.Hrana raznovrsna i odlicna.Savrsen u svakom pogledu!

Datum boravka: jun 2016.
  • Tip putovanja: Putovao/la je sa partnerom