Primetili smo da koristite nepodržani pregledač. Veb-sajt TripAdvisor se možda neće prikazivati ispravno.
Podržavamo sledeće pregledače:
Želite li najniže cene hotela? Na pravom ste mestu. Proveravamo preko 200 sajtova za vas.

“Odlično osoblje, odličan hotel!” 5 od 5 kružića
Komentar o hotelu Steigenberger Makadi Hotel

Najbolje cene od do
Prijavljivanje dd.mm.gggg. Odjavljivanje dd.mm.gggg.
Cene su za 1 sobu, 2 odrasla(ih)
Prikaži cene
Uporedite najbolje cene sa najpopularnijih sajtova za putovanja
i još 1 sajt!
Steigenberger Makadi Hotel
Rangiran na 1. mestu od 29 hotela u Zalivu Makadi
NORTHANTS
Autor sadržaja . nivoa
19 komentara
14 komentara o hotelima
common_n_hotel_reviews_1bd8 47 poena za pomoć
“Odlično osoblje, odličan hotel!”
5 od 5 kružića Komentar je napisan: 6. jula 2014.
Ovaj komentar je preveden sa jezika Енглески. Prikaži original

Upravo sam se vratila posle nedelje provedene u ovom divnom hotelu. Ovo nam je bio prvi put u Egiptu. Kompletno osoblje, od generalnog direktora (koji nas je svojim autom vozio do resotorana u Makadi Beju) do konobara, barmena i sobarica je bilo divno i radilo je naporno kako bi naš boravak bio divno iskustvo. U hotelu su uglavnom bili gosti iz Nemačke/Austrije (bio je još jedan par iz Engleske). Hrana je bila vrlo ukusna i lepo aranžirana, međutim bilo bi lepo kada bi bilo više opcija za vegetarijance. Takođe sam bila malo tužna što se kodeks oblačenja u restoranu nije poštovao (ne bi trebalo da bude ljudi u šortsevima, prslucima itd., kao što je pisalo na znaku) ali možda sam ja malo staromodna. Jedini preostali problemčić je pošto je temperatura napolju bila preko 40 stepeni, bilo bi lepo da je bilo malo više klimatizacije na javnim mestima u hotelu. Na recepciji je bilo vrlo sveže ali je u baru vilo vrlo toplo. Imali smo sobu pored bazena što je bilo sjajno. Preporučila bih ovaj hotel za odrasle...

Korisno?
4 Hvala korisniku SUSSEXBB
Mohamed E, General Manager objekta Steigenberger Makadi Hotel, je odgovorio/la na ovaj komentar, 29. februar 2016.
thank you very much for taking the time to share your holiday feedback with us. It was our pleasure to be your host and we are delighted to read that you enjoyed our quiet and relaxing atmosphere as well as the service in the restaurant and in all other hotel facilities around. Once again thank you very much for your time and we wish to see you again here with us. Sunny greetings from Steigenberger Makadi,
Mohamed El Sayed

• Prvo holandski
  • Prvo švedski
  • Bilo koji
Prvo srpski
Možda će vam se dopasti i ovi hoteli...
Takođe razmislite o ovom smeštaju u Zaliv Makadi i okolini
4.5 od 5 kružića 600 komentara
Na udaljenosti od 21.0 km
Steigenberger Al Dau Beach Hotel
Prikaži cene

Steigenberger Makadi Hotel – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!

Dodatne informacije – Steigenberger Makadi Hotel

Objekat: Steigenberger Makadi Hotel
Adresa: Madinat Makadi, Zaliv Makadi, Hurgada 178, Egipat
Lokacija: Egipat > Crveno more i Sinaj > Hurgada > Zaliv Makadi
Pogodnosti:
Bar/salonski kafe Plaža Poslovni centar sa pristupom internetu Fitnes centar sa teretanom/Fitnes sala Besplatni parking Restoran Usluga u sobama Besplatan uslužni mini-bus Spa centar Apartmani Bazen
Stil hotela:
Rangiran na 1. mestu od 29 hotela u Zalivu Makadi
Raspon cena (za noć): 8.774 RSD - 23.514 RSD
Kategorija hotela:Zvezdice: 4 — Steigenberger Makadi Hotel 4*
Broj soba: 93
Opcije rezervacije:
TripAdvisor je ponosan na partnerstvo sa Expedia i Booking.com jer možete da pravite bezbedne rezervacije za Steigenberger Makadi Hotel. Svakog meseca pomažemo milionima putnika da pronađu savršeni hotel za privatna i poslovna putovanja, uvek uz najbolje popuste i specijalne ponude.

Da li je ovo vaš profil na TripAdvisoru?