3.679 rezultata
1.562
1.562
Komentar je napisan: 6. septembar 2019. sa mobilne aplikacije

Lep hotel, prijatno osoblje. Plaža i more čisti, pojavi se malo trave kada vetar duva sa mora. Bazeni odlični za klince, mada i stariji imaju svoj kutak. Hrane i pića u izobilju. Najbitnije je ne zaboraviti da je ovo ipak arapska zemlja i ne očekivati četiri zvezdice u britanskom standardu. Ukoliki vam se ne dopadne soba koju dobijete, za par evra kojima ćete častiti osoblje na recepciji možete dobiti drugu. Isto važi i za čišćenje, ostavite barem svakog drugog dana malo bakšiša na stolu i dobijaćete uvek čistu sobu uz nezaobilazan cvet jasmina.

Datum boravka: avgust 2019.
Hvala korisniku Explore2Njoy
Komentar je napisan: 28. septembar 2018. sa mobilne aplikacije

Mini klub - odlican. Cerkica je dobila tokom odmora stomacni virus i slucajno se uneredila u gacicama, radnici iz mini kluba nije bilo tesko da je zapere takodje je oprala i kupacegacice.
Hrana - vrlodobra. Pomalo bezukusna.
Recepcion - odlican. Radi vise radnika i imate mogucnost da se sporazumete na vise jezika. Takodje postoji i menjacnica gde mozete promeniti bilo koji novac u njihove dinare ali ako zelite njihov dinar promeniti u drugu valutu to mozete samo na aerodromu.
Animacija - odlicna. Muzika, fitnes, teatar.
P.s. Devojka koja je na usluzi turistima u hotelu za bilo kakva pitanja je jako fina,takodje poseduje znanje vise jezika.

Datum boravka: septembar 2018.
Hvala korisniku Sherpa819622
Komentar je napisan: 31. avgust 2018.

Pre nekoliko dana vratila sam se iz ovog hotela u severnom Hamametu, u Tunisu. Hotel Vincci Nozha Beach Resort odabrala sam pre svega zbog peskovite plaže, na koju se izlazi direktno iz hotela, bolje reći pošto prođete pored hotelskih bazena. Spolja je zaista divan! Iznutra je malo manje grandiozan, ali ipak vrlo prijatan za boravak. Sobe su čiste, jer sobarice neprestano rade. Vrlo su ljubazne i predusretljive. Počastite ih s dva-tri tuniska dinara za veliki trud i soba će vam još više blistati. Sve osoblje je ljubazno i nasmejano. Ali najveće prednost ovog hotela su divna plaža s peskom nalik na puder u prahu koji nikada nije vreo, toplo more bez talasa, dug plićak u kojem se ne možete povrediti jer je dno peščano i pogled na tirkizno afričko Sredozemno more. Na plaži postoje brojne aktivnosti kojima se možete zabaviti: možete leteti padobranom, voziti se skuterima, vući će vas na banani... Nekome možda neće prijati veliki broj porodica s decom koja ciče i skaču u bazene, nekima će hrana biti jednolična, a neki će se buniti što se uštipci, palačinke i riba peku i prže na licu mesta, pa iz restorana izađete s mirisom kuhinje u kosi. Mnogi će biti ljuti što se čeka na redove za hranu tokom obroka, ali tako je i u drugim tuniskim hotelima (ručala sam u četiri različita hotelska restorana od severa do juga zemlje). Nije to toliko strašno. Nećete ostati gladni! Naprotiv, ima hrane u izobilju i evropske i afričke. Ako se plašite hrane, pred put počnite da pijete probiotike i pijte ih sve vreme boravka. Sve u svemu, idite u Tunis, boravite u ovom lepom hotelu! Pomalo jeste bučno do ponoći, nećete imati sef i frižider u sobi ukoliko ne doplatite, ali ne mari!

Savet za sobu: Uglavnom sve sobe imaju pogled na more.
Datum boravka: avgust 2018.
  • Tip putovanja: Putovao/la je sa porodicom
Hvala korisniku VioletaB67
Komentar je napisan: 28. decembar 2017. sa mobilne aplikacije

Citav odmor je bio vrlo solidan
Proveli smo u hotelu 10 dana
Usluga ok, soba ok
Hrana nista posebno
Hrana po porudzbini na koju imate pravo 1x nedeljno je nesto bolja
Poseta fabrici tepiha organizovana sa recepcije sto je lepo

Datum boravka: septembar 2017.
1  Hvala korisniku BiljanaB188
Komentar je napisan: 14. jul 2017.

Evo mi se javljamo iz Vincci Nozha Beach, hotel je ok skroz, hrana dobra, mali izbor voca sto me cudi i losi kolaci. Sobe kao na slikama, terese odlicne i mi imamo direktan pogled na more sto je fenomenalno. Higijena uobicajena za Afriku, ali uz malo cascavanje ociste bolje. Animacija super, lep bazen a plaza i more odlicni. Nema trave, tirkizna boja. Ono sto Tunis cini posebnim je ljubaznost i osmeh, divan narod. Mi volimo Tunis, vracamo se stalno i ovo je zaista odlican odmor.

Datum boravka: jul 2017.
  • Tip putovanja: Putovao/la je sa porodicom