“Dobar hotel vredan posećivanja”
Komentar o hotelu Hotel Palace Oceana Hammamet

Najbolje cene za period
Prijavljivanje dd.mm.gggg. Odjavljivanje dd.mm.gggg.
Cene su za 1 sobu, 2 odrasla(ih)
Prikaži cene
Uporedite najbolje cene sa najpopularnijih sajtova za putovanja
i još 6 sajtova!
Hotel Palace Oceana Hammamet
Rangiran na 3. mestu od 119 hotela u Hamametu
Ovaj komentar je preveden sa jezika Енглески. Prikaži original
Komentar je napisan: 21. jul 2014.

Upravo smo se vratili sa opuštajućeg odmora u hotelu Oceana.
Osoblje je neverovatno! Da pomenem samo Raniu koja radi na recepciji i koja je neverovatno uslužna i uvek ima vremena da vas svakodnevno upita za zdravlje. Svi konobari pamte šta pijete, i divno je što možete da pričate sa šefovima restorana.
Generalni direktor je uvek prisutan i vodi računa da je sve ok i da gosti uživaju u odmoru.
Plaža i bazen su fantastični za odmor na udobnim ležaljkama.
Hrana je odlična, iako se meni ponavlja, ali to je za očekivanje ako negde odsedate 14 dana.
Zabavljača gotovo da ni nema, što je šteta. Bar je uveče bio tih, iako ne bih rekao da je hotel bio pun. Instruktor akvabika Mustafa je sjajan. Dajte mu šansu i nećete požaliti. Akvabik je izuzetno zabavan.
I naposletku, aerodrom je najgori od svih koje sam ikada video. Trebalo nam je dva sata da posle iskrcavanja dođemo do svojih torbi i prođemo pasošku kontrolu. U povratku smo platili korišćenje VIP prostora, i kakva razlika! Pravo kroz vrata, prtljag je bio obezbeđen, pasoši vraćeni, i ispratili su nas do izlaza za avion. Iskreno, vredno svake pare!
Sve u svemu, lep odmor. Hvala Riu, opet si nam učinio ostanak izvrsnim!

5  Hvala korisniku auntywhitLancashire
Ovaj komentar je subjektivno mišljenje TripAdvisor člana, a ne kompanije TripAdvisor LLC.Originalni jezik komentara je Енглески na www.tripadvisor.co.uk. Prikaži original
Napišite komentar

Komentar je napisan: pre 3 nedelje sa mobilne aplikacije

Datum boravka: septembra 2017., putovao/la je sa porodicom
Hvala korisniku andreasyantehmine
Komentar je napisan: 26. jun 2017.

• Datum boravka: juna 2017., putovao/la je sa partnerom
1  Hvala korisniku Shirley H
OCEANA58, Director of Sales objekta Hotel Palace Oceana Hammamet, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovoreno 12. avgust 2017.

Komentar je napisan: 31. mart 2017.

Savet o sobi: Rooms on the fourth floor enjoy good views
Prikaži još saveta o sobama
  • Datum boravka: marta 2017., putovao/la je poslovno
Hvala korisniku Boxy987
Komentar je napisan: 7. januar 2017. sa mobilne aplikacije

Datum boravka: decembra 2016., putovao/la je sa porodicom
Hvala korisniku Manel H
Možda će vam se dopasti i ovi hoteli...
Putnici su pogledali i ove hotele u Hamametu
Na udaljenosti od 6.9 km
Hotel Le Royal Hammamet
Br. 52 od 119 u: Hamamet
450 komentara
Prikaži cene

Hotel Palace Oceana Hammamet – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!

Dodatne informacije – Hotel Palace Oceana Hammamet

Adresa: Barraket Essahel, B.P 58 | Hammamet Sud, Hamamet 8056, Tunis (Prethodno Hotel Riu Palace Oceana Hammamet)
Lokacija: Tunis > Guvernorat Nabul > Hamamet
Pogodnosti:
Bar/salonski kafe Plaža Poslovni centar sa pristupom internetu Fitnes centar sa teretanom/Fitnes sala Besplatan doručak Besplatan brzi internet (WiFi) Besplatni parking Pogodno za decu/porodice Restoran Usluga u sobama Spa centar Apartmani Bazen Pristup za invalidska kolica Prevoz do aerodroma
Stil hotela:
Br. 2 među spa hotelima u Hamametu
Br. 2 među romantičnim hotelima u Hamametu
Br. 3 među hotelima na plaži u Hamametu
Br. 3 među luksuznim hotelima u Hamametu
Br. 13 među porodičnim hotelima u Hamametu
Raspon cena: 6.767 RSD - 38.077 RSD (Na osnovu prosečnih cena za standardnu sobu)
Kategorija hotela:Zvezdice: 5 — Hotel Palace Oceana Hammamet 5*
Broj soba: 208
Opcije rezervacije:
TripAdvisor je ponosan na partnerstvo sa Expedia i Hotels.com jer možete da pravite bezbedne rezervacije za Hotel Palace Oceana Hammamet. Svakog meseca pomažemo milionima putnika da pronađu savršeni hotel za privatna i poslovna putovanja, uvek uz najbolje popuste i specijalne ponude.
Poznat i pod nazivom:
Riu Palace Oceana Hammamet

Da li je ovo vaš profil na TripAdvisoru?