“Vau!!!”
Komentar o hotelu Hotel Manar

Najbolje cene za period
Prijavljivanje dd.mm.gggg. Odjavljivanje dd.mm.gggg.
Cene su za 1 sobu, 2 odrasla(ih)
Prikaži cene
Uporedite najbolje cene sa najpopularnijih sajtova za putovanja
i još 5 sajtova!
12 komentara
6 komentara o hotelima
common_n_hotel_reviews_1bd8 12 poena za pomoć
“Vau!!!”
Komentar je napisan: 31. jula 2014.
Ovaj komentar je preveden sa jezika Енглески. Prikaži original

Upravo sam se vratila kući nakon što sam provela nedelju dana u ovom hotelu sa suprugom i dvojicom dečaka od 7 i 11 godina.
Kada smo stigli u hotel, osoblje nas je dočekalo sa koktelima, što je zaista sjajno. Soba u kojoj smo prvobitno odseli (2016) se nalazi u drugoj zgradi do ulaza i bara koji je otvoren do ponoći!!! Preglasno, i nakon celog dana puta ni deca ni mi nismo mogli da zaspimo!! Žalili smo se, te nam je na recepciji dodeljena druga soba u istoj zgradi, ali sa pogledom na plažu, koja je mirna i savršena. Osoblje je brzo rešilo naš problem.
Hrana je sjajna. Izbor je raznovrstan - od palačinki do mesa, teks meksa, karija, špageta sa ćuftama, salata, svežih pica, ribe i širokog asortimana dezerata.
Većinu vremena smo provodili pored bazena, koji je sjajan. Spasioci su neverovatni, i zabavni za decu!!!
Ume da bude vetrovito, ali sam se vratila preplanula!!!
I Five Live je sjajan za decu. Farmer Mcjiles je zabavan i za decu i za odrasle. Dejv, Karli i Flo odlično rade svoj posao. Oni su toliko zabavni i imaju toliko energije i strasti da su nam ulepšali večeri!!
Dva puta smo išli na ture. Prvi put su nam to preporučili ljudi koji idu oko hotela i prodaju karte za jahanje kamila. Očekivala sam da ćemo ići u pustinju, ali smo završili u sporednim uličicama gde ima puno đubreta i smrad je nesnosan!!! Naš sedmogodišnji sin je bio oduševljen, ali mi smatramo da nije vredno tih para koje smo dali.
Drugi put smo išli na piratsku avanturu (juče). Brilijantno! Ima mnogo zanimljivosti za decu, a imali smo priliku i da skačemo sa čamca u more i da jedemo lubenice.
Jedina zamerka je ta što u hotelu ne primaju kartice, već samo keš, a novac može da se podigne samo sa bankomata niz put. Veoma je iritirajuće kad morate da idete do njega svaki put kada želite da nešto platite, a ne možete da zamenite novac u hotelu!!
Odmor je bio sjajan. Osoblje i hrana su ulepšali ugođaj!!!!

Korisno?

• Prvo češki
  • Prvo španski
  • Bilo koji
Prvo srpski
Možda će vam se dopasti i ovi hoteli...
Putnici su pogledali i ove hotele u Hamametu
Na udaljenosti od 3.5 km
Hotel Club President
Br. 24 od 118 u: Hamamet
1.601 komentar
Prikaži cene

Hotel Manar – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!

Dodatne informacije – Hotel Manar

Objekat: Hotel Manar
Adresa: Route Touristique Mrezga, Hamamet 8050, Tunis
Lokacija: Tunis > Guvernorat Nabul > Hamamet
Pogodnosti:
Plaža Poslovni centar sa pristupom internetu Fitnes centar sa teretanom/Fitnes sala Besplatan brzi internet (WiFi) Besplatni parking Restoran Apartmani Bazen Pristup za invalidska kolica
Stil hotela:
Raspon cena (za noć): 15.731 RSD - 55.821 RSD
Kategorija hotela:Zvezdice: 4,5 — Hotel Manar 4.5*
Broj soba: 333
Opcije rezervacije:
TripAdvisor je ponosan na partnerstvo sa Hotels.com i 5viajes2012 S.L. jer možete da pravite bezbedne rezervacije za Hotel Manar. Svakog meseca pomažemo milionima putnika da pronađu savršeni hotel za privatna i poslovna putovanja, uvek uz najbolje popuste i specijalne ponude.
Poznat i pod nazivom:
Holiday Village Manar Hotel Hammamet
Magic Life Manar Imperial Hammamet
Magic Life Manar Imperial Hotel

Da li je ovo vaš profil na TripAdvisoru?