Talasi

Velika pescana plaza,nema guzve,ljubazno osoblje u barovima,jedino za one koje ne vole velike... pročitajte više

Komentar je napisan: 9. septembar 2020.
SofijaMarko
Lepa plaža

Zaista smo prezadovoljni sa ovom plazom. Mi smo konkretno provodili vreme na br 22, a bili smo i na... pročitajte više

Komentar je napisan: 14. oktobar 2019.
NnEeDda
Subotica, Srbija
Pročitajte sve komentare (4.997)

4.997 rezultata
2.953
1.366
2.953
1.366
Komentar je napisan: 10. jul 2017.

Lepa peskovita plaža ali uglavnom velika gužva i nedovoljno uređena,nedostaju tuševi,svlačionice...wc-i...

Datum aktivnosti: jun 2017.
Hvala korisniku goxyuca
Komentar je napisan: 26. jun 2017. sa mobilne aplikacije

Lepa, uređena plaža, sa mnostvom sadrzaja, svlacionice, wc,tuševi, igralista za decu, setaliste uz plazu.

Datum aktivnosti: jun 2017.
1  Hvala korisniku SandraSx
Komentar je napisan: 13. mart 2017.

pesak se usijao na 42 celzijusa u hladu. Naplaćuju se ležaljke i suncobrani. Gorela je i zemlja i voda ali bukvalno. Helikopteri ili avioni više se ne sećqm tačno su gasili tri požara u brdima. U takvim situacijama jer prijatnije na PIKNIKU NA DIM ČAI

Datum aktivnosti: septembar 2016.
1  Hvala korisniku Sveki1970
Komentar je napisan: 23. avgust 2016.

Predivni utisci sa putovanja, topla preporuka svima koji se odluce za Alanju. Prijatan ambijent, odlicna posluga, ciste sobe I prelepa plaza.

Datum aktivnosti: avgust 2016.
Hvala korisniku Vladan504
Komentar je napisan: 2. jul 2016.

Predivna plaža....Sitan pesak , dobar prilaz moru... Jako mi se dopalo .More je fantastično .Preporučujem ovu plažu !

Datum aktivnosti: jun 2016.
Hvala korisniku Putesestvijemoje