Komentar je napisan: 29. jul 2019.

Pre tri dana stigli iz Katye. Boravili sa dvoje dece od 11. I 15.g. Sam hotel je čist, osoblje ljubazno, a animacioni tim savršen, uvek neke aktivnosti po ceo dan, pa ne može biti dosadno. Sobe su manje i terase su jako male, ali ko ide na letovanje da bi bio u sobi. Akva park nov, tobogani i bazeni savršeni. Plaža je kroz tunel 30m od hotela. Sitan šljunak na plaži i u vodi. Jedini problem je uski ulaz u more jer su sa obe strane stene, pa zna biti gužve u vodi. Talasi su bili samo dva dana. Bar na plaži gde je snek od 12 do 16 č. Peku se hamburgeri,pomfrit, špagete, razne salate, voće i bezalkoholna pića. Hrana u hotelu je raznovrsna i za svačiji ukus, pohvale kuvarima. Šoping ulica odmah iza hotela je dugačka, a ponedeljkom i četvrtkom je i ogroman bazar sa leve strane hotela, tako da nam odlazak u centar nije ni trebao. Ako neko baš želi,postoje autobusi koji vode do centra za 3 Lire. Autobusi staju ispred hotela i vožnja traje oko 10 min. Moja deca su prvi put izjavila da bi i sledeće godine letovala u Katya, i ako smo letovali i u luksuznijim hotelima, Katya jednostavno ima dušu, i tu smo se svi prijatno osećali. Jedini problem je 3 sata putovanja od aerodroma u Antaliji. Toplo preporučujem hotel, i ne obazirite se na negativne komentare.

Datum boravka: jul 2019.
Hvala korisniku Bikymo
katyahotel, Halkla İlişkiler Müdürü objekta Kaila Beach Hotel, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 30. jul 2019.

Dragi gost,

Prije svega puno hvala na izvrsnoj recenziji.

Sretni smo zbog svake recenzije i prije svega, ako bismo našim gostima mogli ponuditi ugodan odmor.

Radujemo se sljedećem susretu.

Srdačan pozdrav

Katya Hotel Team

Komentar je napisan: 30. jul 2018.

Veoma lepe sobe, prostrane uredne, ciste.Higijena odlicna!Svaka cast osoblju na ljubaznosti i ulozenom trudu!Odlicne animacije u toku dana na bazenu i uvece!Bazen uredan,cist.Pohvale za osoblje u SPA!Kuvarima svaka cast!Hrana vise nego odlicna, ukusna,raznovrsna,uvek svega ima!Bez ijedne zamerke!Restoran uredan.Pohvale konobarima!Hotel za pravi odmor,uzivanje i preporuku!

Datum boravka: jul 2018.
Tip putovanja: Putovao/la je sa prijateljima
Komentar je dobijen u partnerstvu sa ovim hotelom
1  Hvala korisniku elordrpavle
katyahotel, Konuk İlişkileri Müdürü objekta Kaila Beach Hotel, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 31. jul 2018.

Veoma smo srećni što vam se dopao naš hotel. Biće nam zadovoljstvo ako dođete opet!

Komentar je napisan: 15. jul 2018.

Odlican hotel za porodice sa malom decom.Usluga je odlicna.Sve je cisto.Ogroman izbor hrane.Do centra grada se stize prevozom vrlo brzo.Iza hotela je takodje lepo setaliste.
Plaza je peskovita i prelepa.Animacije u hotelu su super.

Datum boravka: jul 2018.
  • Tip putovanja: Putovao/la je sa porodicom
2  Hvala korisniku LjiljaJ12
Komentar je napisan: 28. januar 2020.

Datum boravka: januar 2020.
Serap Özcan Tireli, Pazarlama objekta Kaila Beach Hotel, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 6. avgust 2020.

Komentar je napisan: 15. maj 2019.

Datum boravka: maj 2019.
katyahotel, Halkla İlişkiler Müdürü objekta Kaila Beach Hotel, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 17. maj 2019.