Sealife Family Resort
Lidana Hotel(Antalija)
1.811 rezultat
FiltrirajSvi jezici
Komentar je napisan: 2. oktobar 2017. sa mobilne aplikacije

Oduševljena sam ovim hotelom. Sobe uredne i čiste sredjuju se svaki dan. Svi su preljubazni i pored svog posla posvećuju pažnju deci svi su uvek nasmejani i trude se da pomognu. Hrana je raznovrsna i preukusna za svačiji ukus ima hrane. Izlaze za susret i za decu meni su svaki obrok za bebu blendali bez problema. Tunelom ste na plaži za minut. More je predivno i pretoplo. Sve preporuke za ovaj hotel.

Datum boravka: septembra 2017., putovao/la je sa porodicom
2  Hvala korisniku Caka2012
KORHAN M, Guest Relations Manager objekta Sealife Family Resort, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovoreno 6. oktobar 2017.

Dear Guest,

Thank you for the great review of our hotel! We are glad that you enjoyed your stay and hope to see you again very soon.

Sealife Hotels Group
Guest Relation Manager
KORHAN MENGÜŞ

Komentar je napisan: 16. septembar 2017. sa mobilne aplikacije

Animatori i ceo njihov program je odlican, hvala im sto nam vracaju osmeh na lice svake veceri. Dobar su tim i pre svega veliki profesionalci. Veliki pozdrav za ekipu na celu sa najboljim Sabrijem
Voli vas Srbija
Vidimo se sledece godine

Datum boravka: septembra 2017., putovao/la je sa prijateljima
Hvala korisniku Tamara Taša Š
KORHAN M, Guest Relations Manager objekta Sealife Family Resort, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovoreno 22. septembar 2017.

Sealife Hotels Group

Komentar je napisan: 6. jul 2015. sa mobilne aplikacije

Pa da pocnem.... Realno to je hotel sa 4 zvezdice, iako ima 5. Sobe su ciste, uredne, ali se vidi da su stare-npr.vrata kupatila su napukla, mini frizider ledi...Sadrzaj u hotelu za malu decu je nikakav-igraonica radi samo po dva sata pre i dva popodne, s tim da osoblje uopste nije zainteresovano da animira decu vec im samo puste tv... A sad moja najveca zamerka je hrana koja je ptezacinjena i preservrana po vise puta, tako da ono sto je za rucak to je i za veceru... Izbor pica je ok, mada pre 10 ujutru ne mozete nigde u hotelu da uzmete kafu...Plaza je kao hotelska, mada ulazi ko stigne i jako je lose uredjena, lezaljke su stare i cesto neispravne. Takodje, kada uzimate peskire za plazu dobro vodite racuna jer se nama desilo da smo dobili prljave, pa smo morali da se cimamo nazad u hotel da ih vratimo... Eto, nadam se da sam pomogla bar malo, jer ovo je stvarno objektivno stanje stvari. Hotel nikako nije za porodice sa malom decom !!!!

Datum boravka: juna 2015., putovao/la je sa porodicom
10  Hvala korisniku Ana V
KORHAN M, Guest Relations Manager objekta Sealife Family Resort, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovoreno 10. jul 2015.

Sincerely,

Komentar je napisan: danas sa mobilne aplikacije

Datum boravka: aprila 2018., putovao/la je sa partnerom
Komentar je napisan: juče sa mobilne aplikacije

Datum boravka: aprila 2018., putovao/la je sa porodicom