Kontaktirajte smeštajni objekat da biste proverili raspoloživost.
Dostupni su slični hoteli.
Prikaži sve
2.887 rezultata
1.960
1.960
Komentar je napisan: 17. jul 2020.

Trazili smo od agencije preporuku i dobili ovaj hotel. Cim smo stigli krece akcija sa sobom, Srbi dobijaju najgore club sobe, koje smrde, lice na bunker i nemaju garden view, kako vam to prezentuju, nego pogled u neko odlomljeno brdo (u zivotu nista slicno nismo videli-a nije bas da nismo imali prilike da vidimo). Soba je memljiva, nema trunke dnevnog svetla, nalazi se u jednoj od "ulica" u sastavu hotela... Pocinjemo da se bunimo na recepciji, oni kao hoce da nam ucine pa ce nas sutra prebaciti u istom tom delu, samo na prvi sprat... Sutradan dolaze predstavnici nase "poznate" agencije i tu krece prava zurka. Pokusavaju da "uvale" isto to samo na drugom spratu, sve u svemu, sve osim glavne zgrade izgleda kao jeftino crnogorsko letovaliste, sve samo ne hotel 5*. Doplacujemo i dobijamo normalnu sobu u glavnoj zgradi (ajde to je bilo reseno)/inace nase agencije tvrde da su te club sobe iste kao u glavnoj zgradi samo su malo udaljene. Ne dajte se prevariti!!!Ne zelite u memli da provedete odmor! Glavni restoran je konstantno pun i prepun, za sva tri obroka, borite se za hranu, mesto, konobara... I verujte, njihovi uvek imaju prednost. Grozno. Tako je i na svim barovima, drugim restoranima, itd. Hrana je jednolicna, nista ekskluzivno, niti posebno, kao pansionska hrana, rakovi su npr bili jednom za 10 dana, i to smo uspeli da ugrabimo jednog, vise nije bilo, sve su razgrabili bukvalno. Hrana je zaista bzv, mislim da je poenta hotela 5* kvalitet, a ne kvantitet kao u nekoj kantini, voce nije ohladjeno, kolaci su ok. Gotovo svi, (osim zaposlenih na recepciji), ne govore nijedan jezik, posebno u restoranu, snalazite se uz pomoc stapa i kanapa da im objasnite sta zelite / jer korona je, oni sluze, ne uzimate sami. Verujte da ce vas jezicka barijera na svakom koraku (od uzimanja kafe na baru do svih restorana uzasno nervirati, ne razumeju gotovo nijednu rec koja nije na turskom ili ruskom (engleski i nemacki misaona imenica). Plaza je krs, more je lepo i cisto u ovom delu. Sve vreme smo bili na bazenima, koji su cisti i manje vise, ako vam je ok odmor na bazenu onda je sve u redu. Aqua park je odlican, i misljenja smo da je to najlepsi deo hotela. Ne ocekujte lepu plazu, ulazak u vodu je kamenjar i ni malo prijatan, ali to smo znali, tako je u Kemeru. Nas opsti utisak je da ovo zaista nije hotel 5*, osim zbog sadrzaja, ali hrana, smestaj ako vas zadesi club soba, osoblje hotela koje govori samo ruski i turski, zaista nije odgovorilo makar nasim ocekivanjima. U Turskoj imate mnogo boljih hotela (sto smo i sami imali prilike da se uverimo).

Savet za sobu: Iskljucivo soba u glavnoj zgradi, nikako club soba
Datum boravka: jul 2020.
1  Hvala korisniku bglawyers3
KILITHOSPITALITY GROUP, Genel Müdür objekta Nirvana Dolce Vita, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 30. jul 2020.

Dear Guest

Thank you for the information you share about our facility.
First of all, we want to express our sorrow for your dissatisfaction.
As Amara Dolce Vita Luxury's family, our goal is to improve the quality of services offered on a daily basis. For this reason, our guests' complaints, criticism and suggestions contribute positively to our work. All kinds of complaints, criticism and suggestions are evaluated and necessary studies are carried out. In this context, we want you to know that your comments will be evaluated by the competent departments.
We will try to resolve your dissatisfaction with your next stay. We'd be honored to see you again.

Sincerely

Amara Dolce Vita Luxury Hotel Management

Komentar je napisan: 12. februar 2020.

Porodicno smo letovali u Amari,veliki kompleks dobra usluga u hotelu ,raznovrsna hrana,odlican aqua park za decu i prelep mali zoo vrt.u centralnom delu hotela se nalaze sobe manjih kapaciteta dok u delu koji se naziva Roma street i Istanbul street smestaju porodice sa decom ,jedina zamerka je sto se u nasoj sobi osecala vlaga sto ne bi smelo da se desi htl ovog ranga.Plaza sljunokovita u sezoni je velika guzva pa moze biti problem sa lezaljkama dok su bungalovi koji se naravno dodatno doplacuju mozemo samo da sanjamo jer ih rusi iznajme odmah po dolasku i na zalost nismo imali mogucnost rentiranja tokom naseg boravka.More kristalno cisto..

Datum boravka: avgust 2019.
Hvala korisniku MarijaM1159
kilithg, Yönetici objekta Nirvana Dolce Vita, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 14. februar 2020.

Dear Guest ,

We would like to thank you for choosing Amara Dolce Vita Luxury and thank you for your time to share your experience. We would like to welcome you again as soon as possible and make Amara Dolce Vita Luxury difference again.

Our respect.
Amara Dolce Vita Luxury Management

Komentar je napisan: 6. septembar 2019.

spasibo personalu i mengmentu hotela. vse bilo super. prekrasniy servis , prekrasnaya obstanovka..
xorosaya ne vazcivaya animasiya. territoriya bolsaya zelenaya...obazatelno nado tuda vernutsa!!! vsem rekomenduyu dla otdixa s semyoy i s detmi..

Datum boravka: oktobar 2018.
Hvala korisniku Rusl205
kilithg, Yönetici objekta Nirvana Dolce Vita, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 7. septembar 2019.

Уважаемый гость,
Мы искренне рады, что Вы остались довольны отпуском, проведенным в отеле Amara Dolce Vita Luxury! Мы всегда будем рады видеть Вас в числе гостей Amara Dolce Vita Luxury.

С уважением и с наилучшими пожеланиями,
Администрация отеля Amara Dolce Vita Luxury

Komentar je napisan: 19. jul 2019.

Bio sam ovde i zaista je prelepo, osoblje je veoma ljubazno i uvek izlaze u susret. Veliku zahvalnost imam pre menadzeru Kutay Candan, a narocito prema Durukan, koji nam je vise puta izlazio u susret kad god je mogao. Promenio nam je sobu, rezervisao sto za koncert, castio nas a la carte, zvao lekara, i mnogo toga. I da se zahvalim jos Sabina, koja nas je ljubazno docekala i uz Durukan uvek bila na raspolaganju. I docicu opet. Vidimo se!

Datum boravka: jul 2019.
Hvala korisniku Seaside48178137570
kilithg, Yönetici objekta Nirvana Dolce Vita, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 23. jul 2019.

Dear Guest,

Thank you very much for your kind words about our hotel!
We are very pleased to hear you enjoyed your stay and had fantastic holiday.

We are looking forward to see you and your family again at our hotel!

Sincerely,

Komentar je napisan: 11. jul 2019. sa mobilne aplikacije

U hotelu Amara Dolce Vita u Tekirovoj nemoze se recima reci i napisati koja vrhunska usluga vrhunski smestaj vrhunska zabava vrhunska hrana sve je top nemoze bolje samo tako nastavite i mi cemo doci i sledece godine po cetvrti put za redom

Datum boravka: jul 2019.
Hvala korisniku Gojkozira
kilithg, Yönetici objekta Nirvana Dolce Vita, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 14. jul 2019.

Dear guest ,
Our respect.