Odlična

Komentar je napisan: 4. avgust 2015.
Viktor N
Lepa plaza

Plaza je pescana celom duzinom.Na pojedinim mestima nalazi se kamenje na ulazu u vodu sto smeta... pročitajte više

Komentar je napisan: 17. septembar 2019.
inamary
Niš, Srbija

Komentar je napisan: 17. februar 2016.

lepa plaza ima i dosta kafica kafe nisu skupe imaju i koy kahvalt to jest seoski dorucak koji je jako jeftin a dobije se stvarno punoo :) 2015 u avgostu je kostalo oko 10e (30 lira ). a kafe su oko 5 do 20 lira, ima i tusa toaleta a lezaljke se naplacuju nema veze dali nesto rarucujete to pazite ne moj te misliti ako se nesto naruci da se lezaljka ne placa nisu turci kao grci :)ma da ima maloo dalje gde je odvojeno i tu se ne placa.

Datum aktivnosti: avgust 2015.
Hvala korisniku bojana238
Komentar je napisan: 4. avgust 2015. sa mobilne aplikacije

Veoma čista plaza, i veoma velika mi smo bili u dijelu koji se zove kumsal, mnogo ljudi i dosta dešavanja imaju sve moguće stvari koje se rade na vodi ali je malo skupo. Jedina mana sto u moru ima kamenja malo

Datum aktivnosti: avgust 2015.
1  Hvala korisniku Viktor N
Komentar je napisan: 3. jun 2015.

U Kušadasiju smo bili dosad 4 puta i ako Bog da spremamo se i ove godine supruga i ja .2009 godine smo bili na ovoj plaži i super je .ona se nalazi u okviru Hotela u kojem se nalazi bazen sa toboganom i Olimpijski bazen.A na samoj plaži se nalaze ležaljke sa dušecima i suncobranom-plaža je inače duga , peskovita i čista

Datum aktivnosti: septembar 2014.
1  Hvala korisniku Gulači M
Komentar je napisan: 14. avgust 2019.

Datum aktivnosti: avgust 2019.
Komentar je napisan: 21. avgust 2018.

Datum aktivnosti: avgust 2018.