“Najbolja italijanska pizza u Banja luci”
Komentar o hotelu Impero Romano

Impero Romano
Rangiran na 24. mestu od 115 Restorani u Banja Luci

Bio sam ovde sa svojom familijom i mogu stvarno da kažem da je pizza to jeste pinsa romana kako oni zovu pizza na rimski način vrlo odlična ,ja živim u Italiji pa mogu i da ocijenim vrlo dobro ukus i kvalitet i mogu da garantujem da je stvarno ekstra i cijene su dosta pristupačne,vratiću se vrlo rado!ps:italijansko pivo Peroni ide odlično uz pinsu (pizzu)

Hvala korisniku 367vladislavm

Komentar je napisan: 23. decembar 2019. sa mobilne aplikacije

Pizza je za mene i suprugu bila odlična, malo tvrđa, hrskava, po našem ukusu, rekao bih najbolja u gradu. Dobili smo i namaze, od tartufa je posebno dobar, maslinova ulja različitih ukusa su za pohvalu. Ipak, za moje klince nije bila ok upravo zato što su navikli na mekše. Posluga je ljubazna, restoran čist i uredan ali prazan, bez posjete. Dao sam ocjenu 5 jer vidim ogroman potencijal za napredak. Nedostaje duha Italije, muzika i slike na zidu nedovoljne za taj šmek. Potrebno poraditi na vanjskom i unutrašnjem uređenju te promociji. Prilagoditi meni za djecu u smislu mekših tijesta. Ovako kvalitetna pizza i usluga mora imati bolju prođu. Preporučujem svakakako svima da posjete i uvjere se u kvalitet hrane i usluge.

Hvala korisniku draskop11
Curiosity22475717617, Proprietario objekta Impero Romano, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 26. decembar 2019.

hvala vam puno, potruditi cemo se da vam pruzimo bolje uslove. prihvatam vase prijedloge, u potpunosti ste u pravu.

Komentar je napisan: 7. novembar 2019.

Curiosity22475717617, Proprietario objekta Impero Romano, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 5. decembar 2019.

Komentar je napisan: 17. septembar 2020.

Komentar je napisan: 5. avgust 2020.

Datum posete: jun 2020.
milanCMR, Menadžer objekta Impero Romano, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 22. avgust 2020.

Putnici koji su gledali informacije o mestu Impero Romano gledali su i

Banja Luka, Republika Srpska

Impero Romano – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!