“Najjače krofne ikad”
Komentar o hotelu Donuto

Donuto
Rangiran na 99. mestu od 116 Restorani u Banja Luci
Opis: Nikada niste previše mladi ili previše stari da biste sanjali. Mašta vas može odvesti na neočekivana i predivna mjesta. Budite luckasti, budite djetinjasti, budite veseli, budite slobodni. Uživajte u svakoj kaloriji, sigurno ćete je kasnije i potrošiti. I, zapamtite, život je previše kratak da biste jeli dosadnu hranu. #donatologija
Komentar je napisan: pre 4 nedelje sa mobilne aplikacije

Uvijek imam dilemu koje probati, jer je svaka bolja od prethodne.

Pored super krofni, ambijent je ugodan, radnice ljubazne i sve je jako čisto. 5+

Datum posete: decembar 2020.
Hvala korisniku milosstankic

Putnici koji su gledali informacije o mestu Donuto gledali su i

Banja Luka, Republika Srpska

Donuto – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!