“Banjalučki ćevapi”
Komentar o hotelu Obelix

Obelix
Rangiran na 6. mestu od 119 Restorani u Banja Luci
Kuhinje: brza hrana, jela sa roštilja
Komentar je napisan: 11. januar 2021.

Jedno od boljih mesta za banjalučke ćevape,Šiš ćevap i krpice
Specifičanna roštiljnica gde ćete pojestinodličan banjalučki rostilj

Hvala korisniku tomislavm910

Komentar je napisan: 21. jul 2020. sa mobilne aplikacije

Izuzetno losa hrana, osoblje zakida pri placanju. Ne znam ko gdje jede rostilj, ali ja stvarno nisam zadovoljan.

Hvala korisniku zeljkos787
Komentar je napisan: 21. jul 2020. sa mobilne aplikacije

Plata za 3 osobe taman za 1 osobu da se najede. Ukus prosjek a porcije male. Jedino sto ste sigurni da cete dobiti normalnu porciju su cevapi, sve ostalo minijaturno.

Hvala korisniku F4946VLdr
Komentar je napisan: 8. februar 2020. sa mobilne aplikacije

Prije su porcije bile dosta veće. Digli su i cijene. Unutra ventilacija ravna nuli. Nakon 30min čovjek može samo sve da baci na pranje.

Hvala korisniku LaMpiR
Komentar je napisan: 28. oktobar 2019.

Odličan roštilj. Naročito preporučujem galske ražnjiće koji su savršeni. Ćevapi su takođe odlični. Usluga bi mogla biti bolja.

Hvala korisniku Dijana P

Putnici koji su gledali informacije o mestu Obelix gledali su i

Banja Luka, Republika Srpska

Obelix – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!