Prelijepo

Divno mjesto za odmoriti se, prosetati, vikendom prevelika guzva, ali radnim danima super. Cjene... pročitajte više

Komentar je napisan: 29. jun 2020.
elmedinh2019
Tuzla, Bosna i Hercegovina
Predivan ambijent, super hrana

Komentar je napisan: 8. novembar 2019.
DraganaRadovanov

Komentar je napisan: 8. novembar 2019.

Predivno, ima se sta vidjeti, obići, hrana divna. Prelep ambijent, voznja vozićem, setnja kraj jezera, viseći most, igraonica za djecu na otvorenom

Datum aktivnosti: septembar 2019.
Hvala korisniku DraganaRadovanov
Komentar je napisan: 20. oktobar 2019. sa mobilne aplikacije

Usluga je katastrofalna, konobar neljubazan, čekali smo pola sata da nam se neko obrati, na kraju smo odustali zbog neljubaznosti. Sve u svemu veliko razočaranje.

Datum aktivnosti: oktobar 2019.
Hvala korisniku ZlatkoM93
Komentar je napisan: 15. avgust 2019.

Danas smo skrenuli na rucak narucili smo corbu corba je dosla vodena sa polukuhanim mesom poslije toga je dosla karadjordjeva sa po fritom koji je bio pogrijan i kada sam presjekao karadjordjevu nasao sam dlaku tako daje higujena haos to je za njih bilo normalno kada sam zvao konobara nosta mi nije rekao otisao sam do sefa sale koji mi je rekao da su to stvari koje se desavaju neznam mozda je kod njih to normalno ali u drugim lokalima mislim da nije tako da ne preporucujem nikome da jede u ETNO SELO STANISIC!!!!!

Datum aktivnosti: avgust 2019.
Hvala korisniku Stefan P
Komentar je napisan: 2. avgust 2019.

Jako lijepo osmisljeno. Prenocili som dvije noci u staroj kucici. Mjesto zraci jako dobrom energijom. Moze bas lijepo da se odmori. Wellness je jako fin i ima dobru uslugu. Kanali sa vodom vani bi mogli mozda malo cesce da se ociste.
Ljubazno osoblje na svakom koraku.

Datum aktivnosti: avgust 2019.
Hvala korisniku ToniRomi
Komentar je napisan: 13. jul 2019.

Super mesto za svratiti na ručak ili večeru ako ste u blizini. Odlična hrana, ambijent i usluga a cene povoljne. I prespavati je ok jer je mirno.

Datum aktivnosti: jul 2019.
2  Hvala korisniku grearestaurantslover