“Jako loše !”
Komentar o hotelu Semberski Salas

Semberski Salas
Rangiran na 2. mestu od 14 Restorani u Bijeljini
Kuhinje: jela sa roštilja
Komentar je napisan: 6. februar 2021.

Hrana Ok ali nije za izlazak uveče. Subota, 10.30 konobar ne dozvoljava da se poruči još jedna tura.

Datum posete: mart 2020.
Hvala korisniku Nikolanamernik

Komentar je napisan: 12. februar 2020.

Lep ambijent,vrhunska usluga,hrana dobra,dobra ponuda i hrane i pića,cena vrhunska.Sve u svemu restoran za svaku preporuku.

Hvala korisniku igor m
Komentar je napisan: 17. oktobar 2019. sa mobilne aplikacije

Hrana ukusn i nije skupa,konobar prijatan i usluzan. Ambijent restorana prelijep. Ali najvise mi se svidjelo djecije igraliste koje imaju u ponudi i zivotinje. Stvarno raj za djecu sve pohvale za domacina ove kuce.

Hvala korisniku Elektro85
Komentar je napisan: 24. avgust 2019. sa mobilne aplikacije

Restoran blizu granicnog prelaza, na putu za Bijeljinu. Pored ima i bazen gdje se mozete rashladiti. Atmosfera je vrlo ugodna, osoblje izuzetno. Nas je usluzio mladi konobar i bio je posebno ljubazan i pomogao nam je u izboru jela. Hrana je bila fantasticna, teletina ispod saca za prste polizati. Domaci ustipci i kajmak za svaku pohvalu i preporuku. Jedino sto nije bilo ok je to sto je mnogo vruce, nema daska vjetra, a ni ventilacije. Mi cemo svakako doci ponovo.

Hvala korisniku skoljka
Komentar je napisan: 13. april 2019. sa mobilne aplikacije

Simpatično mesto sa lepom atmosferom, uz ljubazne konobare.Hrana im je ok cene su povoljne prosek je 10ak € po osobi za jednu osobu.Jedina zamerka je i zato nije max. ocena na manji izbor specijaliteta svodi se na par istih hrana samo izmešani sa prilozima i drugačije nazvani.

Datum posete: april 2019.
Hvala korisniku nesal2015

Putnici koji su gledali informacije o mestu Semberski Salas gledali su i

Bijeljina, Republika Srpska

Semberski Salas – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!