Komentar je napisan: 25. februar 2020.

Treću sezonu boravimo u hotelu Termag u februaru. Na žalost kvalitet usluge nije na nivou pre tri godine. Kao hotel na glasu očekujem da se nivo održi kao i svake godine, a očekivanje je da se vide i neki pomaci (kojih nema). Večera koja je uvek bila raznovrsna, ove godine vrlo jednolična, svaki dan skoro ista ponuda, a ono što je nedopustivo je da ako se dođe malo kasnije na večeru (a to znači posle 7.30-8.00) većine stvari više nema (posude su dugo prazne, a kada se i iznese dopuna, onda obično izostane veći deo). Jedno veče su izneli samo jabuke i narandze od voća i to ne odmah nego u toku večere. Isto sam imala iskustvo sa doručkom. Obično sam odlazila do pola 8h na doručak, pa to nisam odmah primetila, ali ako de dođe oko 9h opet ista priča, dosta stvari fali.
Ono što želim da pohvalim su sobarice, prijatne i stvarno revnosno rade svoj posao! Na recepciji bih pohvalila Gorana, veoma predusetljiv i prijatan.
Mislim da sledeće godine nećemo doći ponovo u Termag i znam da nismo jedini stari gosti koji su isto nezadovoljni kvalitetom usluge iz godine u godinu. A cene rastu svake godine. Šteta za takav hotel, ali čini mi se da su se veoma opustili!!!

Datum boravka: februar 2020.
2  Hvala korisniku mjaudm
Komentar je napisan: 23. januar 2019. sa mobilne aplikacije

Prije svega, osoblje je jako neljubazno! Većina konobara su više nego neljubazni! U hotelu je jako hladno, morali smo da se borimo za grijanje u sobi, jedan dan čak nismo imali ni toplu vodu. Voda u bazenu, u spa centru je takođe dosta hladna. Hrana je bila relativno ok, mesa su bila dobra, kolači su uvijek bili isti, odnosno samo jedna vrsta, ista svaku vece. Hrana koja bi se pojela se rijetko dopunjavala. Čak su jedanput kolači bili na pola zaleđeni. Ne bih se više vratila u ovaj hotel.

Datum boravka: januar 2019.
1  Hvala korisniku natasab3009
Komentar je napisan: 16. septembar 2018.

Posjeta Termagu ostaje daje za parvo da kažem da ugostiteljstvo nije zamrlo.Na svakom koraku oni su bili domaćini...I u spa centru I na terasi I na recepciji smo se osjećali kao najvažniji gosti.Termag ljubano preporučujem svima.

Datum boravka: septembar 2018.
Hvala korisniku IgorN1125
Komentar je napisan: 8. jun 2018.

Bio sam gost u ovom divnom hotelu u maju mesecu i zaista sam odusevljen i hotelom i hranom, ali i mogucnostima koje ovaj hotel pruza.
Odmah po dolasku primio nas je izuzetno ljubazan recepcionar, u kratkim crtama nas upoznao sa hotelom i izasao u susret svakoj nasoj zelji. Omogucio nam je da parkiramo u garazi, izasao u susret sa odabirom sobe, zaista divan covek. Svi zaposleni u hotelu su izuzetno ljubazni: konobari, recepcija, kuvari, spremacice... personal za svaku pohvalu.
Ja sam bio smesten u dvokrevetnoj sobi, a moji saputnici u apartmanu. Dvokrevetna soba je sasvim pristojna, komforna, cista. Apartman je olicenje luksuza: Dve spavace sobe, svaka ima svoj toalet, odnosno kupatilo sa jakuzzi kadom, svaka soba svoju terasu, prostrani dnevni boravak. Zaista luksuz koji se retko dozivljava.
Hrana je savrsena! Svedski sto i za dorucak i za veceru. Ne moze se naci zamerka ni za kvalitet, sirok izbor, sveza hrana, stalno se dopunjuje... Za veceru je predvidjeno hladno predjelo, dve vrste corbi, vise vrsta mesa, salata, i uvek vrhunsko spremljena orada, brancin losos, pastrmka ili bakalar.
Sto se tice mogucnosti koje hotel pruza, to je svakako mogucnost iznajmljivanja bicikla, kvadova, priroda u siroj okolini je prelepa, decije igraliste pored hotela...
Kao sastavni deo hotela je divan SPA centar, sa bazenom, masazom, saunama...
Trenutke kada je padala kisa smo koristili u igri stonog tenisa, bilijara, kuglanja, pikada, zaista su mogucnosti zabave u ovom hotelu ogromne.
Savrsen odmor.

Datum boravka: maj 2018.
  • Tip putovanja: Putovao/la je sa prijateljima
2  Hvala korisniku pedja20162017
Komentar je napisan: 14. mart 2018.

Hotel je za svaku preporuku. Lokacija odlicna, osoblje na nivou i usluzi gostima, hrana fantasticna, sobe i celikupan enterijer elegantan, luksuzan, a topao, cena dostupna. Hotel je vrh. Pozelela sam da tamo ostanem zauvek.

Datum boravka: februar 2018.
  • Tip putovanja: Putovao/la je sa porodicom
1  Hvala korisniku Suncica Z