Hotels.com
Orbitz.com
Expedia.com
Booking.com
Prikaži svih 12 povoljnih ponuda
Cene pružaju naši partneri i one predstavljaju cene sobe po noćenju, uključujući sve poreze i naknade kojih su naši partneri svesni. Više detalja potražite od partnera.
Komentar je napisan: 11. decembar 2019. sa mobilne aplikacije

Odličan hotel. Veoma čist, sa sjajnom uslugom i odličnom hranom. Grijanje u hotelu,naročito u hodnicima kojih ima jako puno i prilično su dugački,bi definitivno moralo biti bolje. Hrana je savršena. Definitivno vrijedi posjetiti.

Datum boravka: decembar 2019.
Tip putovanja: Putovao/la je poslovno
Hvala korisniku Dijana P
Komentar je napisan: 5. oktobar 2019.

Divan hotel, prijatno osoblje i sve pohvale za uslužnost!
Dobili smo divan apartman sa pogledon na planinu, sve je čisto i sve miriše!
Posebne pohvale za osoblje, svi su voljni da pomognu za bilo šta...
Doći ćemo ponovo sigurno!!! :)

Datum boravka: oktobar 2019.
Hvala korisniku Bugarski
Komentar je napisan: 26. februar 2019. sa mobilne aplikacije

Postovani, da pre svega kazem kolege,

Bavim se istim poslom,
Moje poslovne jedinice posecuje ogroman broj gostiju.
Ovo sto sam kod vas doziveo, to nisam doziveo nigde,ali nigde gde sam posetio kao turista ili kao rukovodilac, ili da moje osoblje to izgovori gostima.
Usao sam u vas restoran na svirku, na moj upit ka konobaru mozemo li sesti za jedan od dva slobodna stola koliko sam ja spazio dok sam ulazio u restoran. Negov je odgovor bio citiram ,, Ne moze,nema mesta,, okrenuo se ka kolegi Menadzeru restorana, decku koji je bio u drugacijoj uniformi,obicen u belu kosulju. U tom trenutku se nalazio na kasi. Konobar je od njega trazio potvrdu on je odgovorio, citiram ,,Nema,neka izadju,,.
Ovo kada sam cuo, ja sam se zaprepastio.
Niko me nikad nije ovako ponizio i fakticki izbacio napolje, mene i moje prijatelje.
Ja sam ovakvo ponasanje osoblja doziveo samo kod vas.
Negde se mozete susreti sa pocetnicima ili na osoblje koje nije proslo kroz osnovnu obuku,standarde,ali ovo je drskost.
Izvinite ali ja sam ovakvo ponasanje morao da prokomentarisem.
Pozdrav,
Bice bolje...

Datum boravka: februar 2019.
Tip putovanja: Putovao/la je sa prijateljima
Hvala korisniku ig0rk2019
Komentar je napisan: 27. januar 2019. sa mobilne aplikacije

Prvi put sam odsela u Vučko aparthotelu na Jahorini. Nisam imala nikakva očekivanja, a dobila sam od usluge i više nego što sam mogla da zamislim. Boravila sam 7 dana. Nisam skijas ali mi je planina i hotel bio savršen za ono što mi je trebalo - puno sna i puno svežeg vazduha. Hrana je na bazi švedskog stola i ima za svakog šta mu duša želi. Svi režimi ishrane mogu da se isprate. Sobe su komforne, svakodnevno se čiste, toplo je. Ima niz sadrzaja i za decu i za odrasle. Ja sam najviše boravila u vinoteci i kafeu Paradisso, gde je svako veče bila live muzika. Hotel je pet friendly što je interesantno. U spa nisam stigla da odem, jer sam zaboravila kupaći, ali mi prijatelji koji su išli kažu da su baš uživali. Od izleta sam išla u Sarajevo. Možete da poručite taxi sa Pala. Platila sam vožnju u oba pravca 40 evra (ima 45 min vožnje u jednom pravcu Jahorina-Sarajevo). Jahorina je zimi prelepa, a verujem da je leti još lepša. Sigurno dolazim ponovo u Vučka

Datum boravka: januar 2019.
1  Hvala korisniku 647jelenad
Komentar je napisan: 11. jun 2018.

Hotel Vucko ima apartmane koji su u privatnom vlasnistvu i mogu se iznajmiti po nizim cenama od hotelskih, a na istoj ste lokaciji. Apartmani su skromniji, ali sasvim pristojni.
Imali smo mesto u garazi za kola.

Datum boravka: februar 2018.
  • Tip putovanja: Putovao/la je sa prijateljima
1  Hvala korisniku 942natasap