Najniže cene boravka
Travelocity
Priceline
Orbitz.com
Prikaži svih 13 povoljnih ponuda
Cene pružaju naši partneri i one predstavljaju cene sobe po noćenju, uključujući sve poreze i naknade kojih su naši partneri svesni. Više detalja potražite od partnera.
Komentar je napisan: 5. mart 2021.

Apartman nas je dočekao izrazito prljav (iskorištene maramice i covid-maske po podovima, prašina, prazne boce,...). Čistačica nam je donijela bocu sredstva za čišćenje i rekla da možemo s time počistiti.
Kupaonski ormarići bili su puni higijenskih stvari i potrepština prijašnjih gostiju.
Kuhinja je bila puna stvari prijašnjih gostiju (od pića do hrane za pse).
Ako rezervirate apartman, ponesite pribor za jelo, čak i nožić, vadičep ili posuda za pogrijati mlijeko za bebu. Nema ničega i ne može se dobiti.
Neopisiva bezobraznost i nezaintersiranost osoblja i voditelja, g. Marka.
Hotel nam je izgubio osobnu iskaznicu, priznao da su izgubili, odbili bilo kako pomoći, zatim veleposlanstvu tvrdili da nisu. Molimo, ne ostavljate im osobne stvari na recepciji.
Besplatni covid-testovi za boravak od 5 ili više dana koje hotel navelike reklamira, ne vrijede. Morali smo ih sami platiti.
Hrana u restoranu je bolja od osoblja i vodstva hotela, ali još uvijek katastrofalna.

Datum boravka: februar 2021.
Hvala korisniku VisitKrk
Komentar je napisan: 14. januar 2021. sa mobilne aplikacije

Vucko**** ima neodržavane jedinice, sa puno slomljenog namjestaja i opreme, needucirano osoblje na recepciji, overbooking, prljave sobe i kupaonice. Nas je osobno docekala prljava kada od laka za nokte i kreme, neusisana kupaonica, gumica za kosu od ko zna kad, razvaljen stalak za rucnike, koluti prasine oko kreveta, zaboravljeni tester parfema kraj televizije, zavjese u jednoj sobi su bile uvucene tako da ih ne možete zatvoriti, u drugoj su bile potrgane. Vrata se nisu mogla skroz zatvoriti pa smo čuli svaki pokret u hodniku, a alarm koji je zvonio 20 minuta zbog nečijeg pušenja na hodniku nam je i dijete razbudio.
Prekidaci za svjetlo u hodniku su razvaljeni i vire žice iz njega. Najgore je bilo sto smo koristili case iz sobe, i nakon prvog korištenja smo skuzili da je jedna prljava od soka od narance.
Dvije lampe nisu radile, a ispod njih je bila neka čudna prašina. KOŠ ZA SMECE JE CAK BIO SLOMLJEN U ZAHODU.p
Uz pokušaj cistacice da nam uvede ptijasnjeg gosta u sobu da potraži jeli mu sto ostalo, trazili smo kontakt s direkktoricom Obradovic koja nije pokazala nimalo volje da sto riješi. Osoblje laže da su direktori u Beogradu pa kasnije na bolovanju i onda proguglate direktore i nadjete ih kako uživaju u baru sa prijateljima... mi smo rezervirali apartman, žalili se na smrad u apartmanu i nakon pregledavanja apartmana od strane recepcionerke Vanje i cistacice, smo dobili sobu. Hotel nam je nudio 15% i wellness, te su to povukli uz izliku da smo dobili najbolju sobu u hotelu (ovu o kojoj sam pisala). To što smo imali dijete i rezervirali apartman, nije im nista značilo. Dobili smo sobu i zadovoljili se time.
Kljuceve od auta su nam trazili 2 sata, zagubili su ih.
Direktorica Obradovic vam može samo dati osmijeh. I neko obećanje da će nešto poduzeti. Tu sve staje. Možete pokušati objasniti da nije to ono što ste rezevirali. Uzalud. Iako je priznala da nam se dogodio overbooking i da smo dobili prvo slobodno i to jedinicu koja se treba renovirati za 5 dana, te nije održavana, nismo zauzvrat dobili nista.

Na recepciji ćete čuti goste kako se žale na grijanje, pa dobiju grijalicu. Žale se na sobe, ali je sve puno.

Mail o uplati depozita nismo dobili. Recepcionerka nam je pred svim gostima na recepciji i baru rekla "da se nemamo pravo na ista zaliti niti tražiti depozit nazad jer im on nije jos legao". Sami smo utvrdili gdje je zapelo bez da nam je tko ista rekao. Osoblje će Vam se lako narugati bez obzira jeli tko Vas sjedi u blizini i to gleda.
Zvali smo 5 dana prije check ina i tada je bilo sve ok.

Internet nije radio danima. Malo je super, malo nije. Zovite recepciju - njima je super veza.

Da ne bude sve crno, f&b je stvarno super organiziran.
U wellnessu možete saznati tko su vlasnici privatnih apartmana.
Mozete napraviti ludilo u sobi, dovesti koga želite, i puštati muziku do jutarnjih sati, i na to nitko neće reagirati.
Ski rental nije uvezan s hotelom. Lako vam daju razlicite pancerice ili kazu da nemaju danima trake u kasi.
Igraonica je osrednja, placa se za goste hotela.
Recepcionerka Vanja je needucirana i neelokventna, te pomalo bezobrazna.
Inače smo gosti hotela Termag, ali ove godine smo na preporuku otišli u ovaj, i doslovno su nam zgadili planinu.

Da ne mislite da smo mi teški gosti, vjerujte da smo se susreli sa gostima apartmana do naseg i sto je sve njima bilo od vrata koja se ne mogu zaključiti, tuđe robe u ormarima, podignutog parketa, balkonskih vrata koja se ne zatvaraju, da su im cak ponudili neku zadovoljstinu. U obliku šalica sa motivom Vucka.

Datum boravka: januar 2021.
Hvala korisniku Sa201527
Komentar je napisan: 2. januar 2021. sa mobilne aplikacije

Užasno osoblje,sporke sobe,čistačice ne ciste,ne stavljaju papir u wc,na recepciji rade prevaranti koji na telefon kažu jednu cijenu naplate drugu,u restoranu se konobar čeka po pola sata,razgovor za direktorom ili šefom smjene bilo sa kim odgovornim nemozete dobiti ugl katastrofa i nikome ga ne preporučujem ...jedino sto valja su dečki koji dočekuju goste,sto nose prtljagu,extra ljubazni i bar na ulazu je isto donekle ok ...sve skupa teška prevara

Datum boravka: januar 2021.
Hvala korisniku toni_407
Komentar je napisan: 11. decembar 2019. sa mobilne aplikacije

Odličan hotel. Veoma čist, sa sjajnom uslugom i odličnom hranom. Grijanje u hotelu,naročito u hodnicima kojih ima jako puno i prilično su dugački,bi definitivno moralo biti bolje. Hrana je savršena. Definitivno vrijedi posjetiti.

Datum boravka: decembar 2019.
Tip putovanja: Putovao/la je poslovno
Hvala korisniku Dijana P
Komentar je napisan: 5. oktobar 2019.

Divan hotel, prijatno osoblje i sve pohvale za uslužnost!
Dobili smo divan apartman sa pogledon na planinu, sve je čisto i sve miriše!
Posebne pohvale za osoblje, svi su voljni da pomognu za bilo šta...
Doći ćemo ponovo sigurno!!! :)

Datum boravka: oktobar 2019.
Hvala korisniku Bugarski