Vrijedi posjetiti

Komentar je napisan: 19. septembar 2020.
amer_dragon_garage
Sarajevo, Bosna i Hercegovina
Trebinje

Komentar je napisan: 16. avgust 2020.
cedomirk2013
Novi Sad, Srbija

Komentar je napisan: 19. septembar 2020.

Bio sam u septembru, kada je i manje turista. Definitivno jedno od ljepših mjesta, jako uredan grad i čist, sa prelijepim parkovima, arhitekturom i ljubaznim ljudima.

Datum aktivnosti: septembar 2020.
Hvala korisniku amer_dragon_garage
Komentar je napisan: 16. avgust 2020. sa mobilne aplikacije

Grad koji ima dusu , grad i narod koji te prihvate kao da si njihov grad u koji se definitivno.vracamo opet !!!

Datum aktivnosti: avgust 2020.
Hvala korisniku cedomirk2013
Komentar je napisan: 7. januar 2020. sa mobilne aplikacije

Prelijep grad,okolina ,manastiri odusevljena sam starim gradom u restoranu Studenac izvrsan ambijent i vrlo ukusna jela

Datum aktivnosti: decembar 2019.
Hvala korisniku NatasaB190
Komentar je napisan: 20. novembar 2019. sa mobilne aplikacije

Ako volite da obilazite lokalne pijace, u starom gradu možete kupiti autentične proizvode,npr. sir iz mešine.

Datum aktivnosti: decembar 2018.
Hvala korisniku ZB67
Komentar je napisan: 6. novembar 2019. sa mobilne aplikacije

Možda je kiša novembarske uticala, možda sam već video slicna zdanja ali nisam oduševljen.Lepo je uredjeno, očuvano ali sam očekivao malo više.Cuvena Andjelkina kapija, meta svih fotografisanja je potpuno neiskoriscena.Moje skromno mišljenje je, da se mogao otvoriti mali etno muzej, da se namesti par lutaka sa haljinama tog vremena, da možete da uđete i pogledate detalje serije.Da postoji mogućnost fotografisanja iza panoa(protnete glavu, prosto rečeno), da se ugledamo malo na izmišljene likove u Veroni i Londonu...

Datum aktivnosti: novembar 2019.
Hvala korisniku miki11sofija