“Nije za preporuku”

Kuhinje: mediteranska
Opcije za ručavanje: rezervacije
Opcije za ručavanje: rezervacije
Komentar je napisan: 20. decembar 2019. sa mobilne aplikacije

Mjesto je prelijepo, hrana je dobra. Konobari su jako neljubazni. Na kraju su nam naplatili duplo više, tražili su 35 eura, a račun je bio 35 maraka. Platio sam i tek kasnije vidio. Nisam se vratio, niti ću više ikad.

7  Hvala korisniku mneart

Komentar je napisan: 5. novembar 2019. sa mobilne aplikacije

Jaretina vrhunska.Piletina sjajna.Sirevi odlični.Opuštajuće,uz rijeku.Jedina zamjerka je što nema točenog piva.

1  Hvala korisniku NadirR79
Komentar je napisan: 24. septembar 2019. sa mobilne aplikacije

Restoran i motel Studenac su mi omiljena destinacija pri posjeti Trebinju. Odlična kuhinja uz vrhunski ambijent. Ne propustite.

2  Hvala korisniku jaksagbl
Komentar je napisan: 12. septembar 2019.

Odlican restoran. Hrana ukusna , osoblje ljubazno,ambijent nevjerovatan, zelenilo i rijeka stvarno predivno. Za svaku preporuku. Zamjerka los , uzak put.

Datum posete: april 2019.
1  Hvala korisniku ceranicslobodan
Komentar je napisan: 10. septembar 2019. sa mobilne aplikacije

Odlicna hrana usluga i ambijent!Putokaza nema a put do iste je u krajnjoj liniji "problematicno uzak"!
Vrijedi doci !

Hvala korisniku NikolinaT61

Putnici koji su gledali informacije o mestu Studenac gledali su i

Trebinje, Republika Srpska

Studenac – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!