“Pazljivo gledajte racun”

Rangiran na 1. mestu od 31 Restorani u Trebinju
Kuhinje: mediteranska
Opcije za ručavanje: rezervacije
Opcije za ručavanje: rezervacije

Vec drugi put u istom restoranu isti konobar pokusava da nas ukrade na racunu. Kada sam mu na to ukazao vratio se sa novim racunom i bacio kusur na sto.
Hrana je pristojna, ali nikad vise kod njih ne dolazim.

Hvala korisniku Montmagic

Komentar je napisan: 8. septembar 2020.

Prelep ambijent, odlicna hrana (preporucujem pastrmku), ljubazni i profesionalni konobari. Sve sto smo jeli je perfektno, restoran je sredjen sa ukusom, tradicionalno, kvalitetna usluga. Za "obavezno posetiti" :)

Datum posete: septembar 2020.
Hvala korisniku volimtb
Komentar je napisan: 16. avgust 2020.

ODLICAN RESTORAN u svakom pogledu.Hrana predivna,konobari ljubazni,ambijent odlican.
Moja preporuka za podsjetit

Hvala korisniku Iskusniputnik1245
Komentar je napisan: 25. jul 2020. sa mobilne aplikacije

Najljepse mjesto u Trebinju i najljepsi ambijent i sve,sve pohvale i sve najbolje i sve preporuke za ovo mjesto.

Datum posete: januar 2020.
Hvala korisniku nenott
Komentar je napisan: 10. jul 2020. sa mobilne aplikacije

Tik uz reku Trebišnjicu, predivna priroda i ambijent. Drveni i kameni stolovi, svaki detalj odiše svojom lepotom. A tek hrana, za hranu zaista sve pohvale! Preporuka za predah i uživanje, a uz to veliki i kvalitetan izbor u meniju. Vidimo se ponovo!

Hvala korisniku NikolinaMandic

Putnici koji su gledali informacije o mestu Studenac gledali su i

Trebinje, Republika Srpska

Studenac – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!