“Odličan burger. ”
Komentar o hotelu QUINTAL do Sabor Ilha do Mel

QUINTAL do Sabor Ilha do Mel
Rangiran na 15. mestu od 31 Restorani u Ilha do Mel
Komentar je napisan: 14. decembar 2019. sa mobilne aplikacije

Četvrti dan našega boravka ja i moja žena odlučili smo se da probamo nešto drugačije. Nakon par dana šta smo dali priliku nekim od restorana odlučili smo se večeras za burgeriju koja nas je ostavila bez daha. Po svemu sudeći jedno jednostavno mijesto koje ne ostavlja dojam na prvi pogled ali ima tu simpatičnost u sebi koja vas neće ostavit ravnodušnima.Familijarni mali restoran u kojemu sve funkcionira do savršenstva. Od gospođa koje rade u kupnji na tavama i pripremi do gospodina koji peče na grillu do savršenstva hamburgere i ostale specijalitete. Ja sam inače uzeo Rabico i mogu vam reći da nisam nikad nešto ukusnije pojeo. Hvala vam najljepša. Moja žena uzela je Kokorico i također njezin komentar je ukusno i savršeno. Hvala dragom osoblju restorana na ugodnoj večeri i vidimo se uskoro. Pozz

Hvala korisniku mariomQ8332RQ

Komentar je napisan: 9. januar 2020. sa mobilne aplikacije

Datum posete: januar 2020.
Komentar je napisan: 14. decembar 2019.

Komentar je napisan: 17. novembar 2019. sa mobilne aplikacije

Komentar je napisan: 29. oktobar 2019. sa mobilne aplikacije

Footprints800704, Proprietário objekta QUINTAL do Sabor Ilha do Mel, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 29. oktobar 2019.

Putnici koji su gledali informacije o mestu QUINTAL do Sabor Ilha do Mel gledali su i

QUINTAL do Sabor Ilha do Mel – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!