ZenHotels.com
StayForLong
Agoda.com
Cene pružaju naši partneri i one predstavljaju cene sobe po noćenju, uključujući sve poreze i naknade kojih su naši partneri svesni. Više detalja potražite od partnera.
Komentar je napisan: 26. avgust 2016.

Letovali smo u avgustu 2016U god.u Nesebaru,u hotelu Vigo...Hotel je super,bas kao i na slikama,jedino bar,pored bazena nije radio,sto meni licno nije smetalo.Sobe su bas kao na slikama,hrana odlicna,prilagodjena nasem ukusu,za dorucak je bilo i raznih pahuljica,muslija,meda,dzemova...pa od slanog,dve,tri vrste salame,virsle ,kobasice,slanina,kajgana,kuvana jaja,kackavalj,beli sir,salate,mleko,kis.mleko,sokovi,caj,kafe...vecera.pomfrit,nekoliko vrsta mesa.riba,povrce,salate,kolaci,voce..Osoblje hotela,korektno,prijatno.Posteljinu i peskire menjaju,svaki treci dan.Oko hotela,prelep park.plaza,par minuta,*lezaljke i suncobrani se naplacuju*.Stari grad Nesebar,desetak minuta lagane setnje...cene slicne kao u Beogradu,a naravno zavise i od lokacije...Inace,u menjacnici se mogu menjati i dinari za lev,a kurs je isti kao kad bi se evro menjao...trenutno je jedan lev oko 62 din.Ma,kratko receno,hotel i osoblje ,odlicno!!!

Datum boravka: avgust 2016.
  • Tip putovanja: Putovao/la je sa partnerom
1  Hvala korisniku MirjanaD147
Komentar je napisan: 22. jul 2016.

Za cenu koju smo platili mi smo prezadovoljni. Hotel je na odličnom mestu sve je kao što je na slikama. Jedino što to više nisu baš 4 zvezdice ali i cena je niža. Sve pohvale i ponovo bih tamo rado otišla.

Datum boravka: jul 2016.
  • Tip putovanja: Putovao/la je sa porodicom
2  Hvala korisniku s0fia888
Komentar je napisan: 11. januar 2016.

Prošlog leta(jul 2015.) sam bio gost ovog hotela. Izuzetan hotel, izuzetno mesto, i sve predrasude koje sam imao prema Bugarskoj i Crnom moru kao destinaciji su opovrgnute. Hotel je za svaku preporuku i siguran sam da ću i ove godine provesti odmor tamo.

Datum boravka: jul 2015.
19  Hvala korisniku Miro197
Komentar je napisan: 18. septembar 2017. sa mobilne aplikacije

Datum boravka: septembar 2017.
Tip putovanja: Putovao/la je sa prijateljima
Komentar je napisan: 25. avgust 2017.

Datum boravka: avgust 2017.
  • Tip putovanja: Putovao/la je sa porodicom