“odlično”
Komentar o hotelu Restaurant Mošuna

Restaurant Mošuna
Rangiran na 49. mestu od 64 Restorani u Baska
Komentar je napisan: 26. jul 2020.

Odlična krčka janjetina i odojak s ražnja...kućno vino također odlično, a i desert od čokolade i maline je fantastičan

Hvala korisniku 112dom

Komentar je napisan: 24. jul 2020.

kada bude mesa na janjetini,mo
zda bude i nas.ovo je katastrofalno od strane restorana dobiti onakve komade janjetine to nema nigdje sramota

Hvala korisniku gabrijels2020
Komentar je napisan: 24. jul 2020.

Odvratnooo,razocaro sam se u janjetinu....nikad vise necu doc i svima cu pricati da je odvratnooo,nikad losije nikad nisam jeoo.....400 kn za smece od hrane.. strasno ? Strasnooooo......nikad visee.. lp s postovanjem

Hvala korisniku ZivaCro
Komentar je napisan: 9. februar 2020.

Mješano meso, pečena teletina i juneca rebra za svaku preporuku...a ba kraju palačknke sa domaćin pekmezom od šljiva.
Jedva čekam ponoviti

Hvala korisniku Discover828092
Komentar je napisan: 9. februar 2020.

Naručili janjetinu pod pekom, juneća rebra, pačja prsa i pečenu teletinu... sve je bilo FENOMENALNO.
Veselimo se idućem posijetu

Hvala korisniku 112dom

Putnici koji su gledali informacije o mestu Restaurant Mošuna gledali su i

Baska, Krk Island
Baska, Krk Island

Restaurant Mošuna – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!