“Pirun👌🏼”
Komentar o hotelu Konoba PIRUN

Konoba PIRUN
Rangiran na 2. mestu od 64 Restorani u Baska
Kuhinje: hrvatska
Komentar je napisan: 3. avgust 2020.

Odlična hrana u konobi Piru, vrlo ugodan ambijent, i zbilja ljubazno osoblje, svaka preporuka

Hvala korisniku 403natalijai

Komentar je napisan: 23. avgust 2019.

Vrlo ukusna janjetina u kombinaciji sa pecenim krumpiricima i salatom nas je odusevila. Definitivno ćemo ponovno doci zbog kvalitete hrane, ali i ljubaznosti osoblja!

Hvala korisniku petra_bu7
Komentar je napisan: 21. avgust 2019.

Bilo je jako lijepo, opet sko bili kao i svake godine. Osoblje jako ljubazno i uslužno. Hrana je najbolja u Baškoj. Veselim se povratku!

Hvala korisniku Josip H
Komentar je napisan: 21. avgust 2019.

Ponovo smo u nasoj ljepoj Baski i obavezno smo morali doci na veceru i naravno opet smo ugodno iznenađeni posluga je vrhunska,ljubazna hrana je odlicna sve pohvale i vidimo se opet

Hvala korisniku Ruzicaanamarijamatej
Komentar je napisan: 28. jun 2019.

Bili. Probali. Sve super. Hrana vrlo dobra. Cijene pristojne. Osoblje više nego ljubazno. Ambijent prekrasan.

Hvala korisniku Drajzla

Putnici koji su gledali informacije o mestu Konoba PIRUN gledali su i

Baska, Krk Island

Konoba PIRUN – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!