Najniže cene boravka
Rezervišite po najnižoj ceni sa ovih sajtova
Expedia.com120 US$
Hotels.com120 US$
Priceline117 US$
eDreams117 US$
Travelocity120 US$
ZenHotels.com125 US$
Prikaži svih 13 povoljnih ponuda
Cene pružaju naši partneri i one predstavljaju cene sobe po noćenju, uključujući sve poreze i naknade kojih su naši partneri svesni. Više detalja potražite od partnera.
Komentar je napisan: 16. jul 2017. sa mobilne aplikacije

Bilo nam je super, proveli smo 10 dni s unukom Tijanom. Hrana u hotelu odlicna, super meso i palacinke! Soba sve u redu, ciste svaki dan i najmjestaju posteljinu, animacija oko bazena super, ali je sve na francuskom! Animatorice iz Carpe diema su bile posebno drage i ljubazne, ugodno smo se osecali, svaka pohvala, kad god je trebalo su bile tu, jako smo zadovoljni! puno pozdrava saljemo,bumo se vratili!

Hvala korisniku MarkoK1783
KresoCo, Manager objekta Bluesun Holiday Village Bonaca, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 20. oktobar 2017.

Dragi Marko K,

Hvala vam na lijepom komentaru. Vidimo se slijdeće godine. :)

Komentar je napisan: 8. jul 2017. sa mobilne aplikacije

Velika sramota. Sve je na francuskom. Ako nisi francuz kao da nisi dobrodosao, a plaćamo više nego oni. Veliko razočarenje. Nikad više u ovaj hotel.
Kuhinja odlična i tu su svi ljubazni kao i za fri barom. Sve ostalo velika 0

Hvala korisniku Zuhra M
KresoCo, Manager objekta Bluesun Holiday Village Bonaca, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 26. oktobar 2017.

Dragi Zuhra M,

Hvala vam na rijetko viđenom komentaru. Svaki gost, bez obzira odakle je, je kod nas dobrodošao. Naši dragi gosti iz Francuske dolaze organizirano zajedno s njihovim animatorima, preko svoje agencije, stoga je normalno da će te čuti međuostalim i francuski jezik. Hvala Vam što ste nas posjetili. Uživajte u ostatku godine.

Miro Karmelić,
Voditelj smještaja

Komentar je napisan: 6. jul 2017. sa mobilne aplikacije

Bili smo sedam dana, bilo je odlicno, super hrana i plaža, animatorice iz Carpe diema Lana i Ines su bile jako ljubazne i drage. Većinom je francuski program za animaciju ali zbog njih nam je bilo ugodnije i zabavnije! Preporučamo ovaj hotel za odmor i nadamo se da ćemo se iduće godine vratiti!!!

1  Hvala korisniku Sulejman D

Dragi Sulejman D,

nadamo se i mi da ćete nam se iduće godine vratiti. Hvala Vam na lijepom komentaru. Sve najbolje!

Komentar je napisan: 26. jun 2017. sa mobilne aplikacije

Zahvaljujemo se vam na dobrom gostoprimstvu. Bilo nam je predivno kod vas. Imate stvarno dobru ponudu, dobru hranu a najvaznije je dobro osoblje. Htjeli bi jos najvise da pohvalimo animatore Ines, Lanu i Filipa izvrstni su nasa cerkica Diara ih puno pozdravlja...

Datum boravka: jun 2017.
Hvala korisniku Denis H

Dragi Denise,

Slažemo se, od svega što ste naveli, najviše nam je stalo da naših vrijednih zaposlenika. Trude se da našim gostima bude boravak što ljepši i ugodniji. Lijepo je kada gost to i osjeti. Hvala Vam na lijepom komentaru. Sve najbolje!

Lp,
Miro Karmelić, Voditelj smještaja

Komentar je napisan: 9. avgust 2016.

hotelski smještaj koji se nije mijenjao 20 godina -riječi voditelja recepcije- nudi se u sobama morska strana a dobije se soba praktički na glavnoj cesti sa pogledom na ljuljačke i park. Uzaludno je traziti more na 1 km u brdu.... Pohaban namještaj, razbijene pločice, loša izolacija, higijena u restoranu je katastrofa.... stolovi se brisu prljavim krpama, podlošci su zaljeoljeni i neuredni, posluga nikakva. Jedino kvalitetno što se moze iskoristiti za dobar odmor je more i ljepota prirode ali to je dakako van hotela. Bilo bi lijepo da se u skladu sa stoljećem u kojem zivimo promjene i uvjeti koje hotel nudi klijentima- da se napiše da sobe nemaju veze sa morskom stranom jer ipak zive od gostiju...... isto tako veliki minus ako niste Francuzi nemojte doći u hotel jer sva ponuda prilagodena je njihovim zeljama.....

Datum boravka: avgust 2016.
  • Tip putovanja: Putovao/la je sa porodicom
Hvala korisniku Jasna P