“PIZZA”

Kuhinje: mediteranska, Pica
Pogodno za: romantični
Opcije za ručavanje: rezervacije
Komentar je napisan: 25. jul 2020. sa mobilne aplikacije

Pizzeria ima predivan pogled! Pizza je bila dobra. Konobara ima dosta i nije bilo puno stolova, a svi su bili nekako ushićeni. Konobar koji nas je posluživao je bio malo drzak i pizzu smo trebali ići naručiti gore(kod šanka) umjesto da on dođe nas pitati. Fali malo ljubaznosti i simpatičnosti.
Sve ostalo je bilo ok.

Hvala korisniku Catenova

Komentar je napisan: 2. avgust 2016. sa mobilne aplikacije

I kad je prazno ceka se sat vremena. Neljubazno osoblje. Tako da pizzu nisam ni docekala. Bila sam sama s bebom, ali ni to im nije bilo vazno da ubrzaju. Na kraju se nisu ni ispricali.

Datum posete: avgust 2016.
Hvala korisniku anastazijad2016
Atrebor O, Proprietario objekta Amodomio, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 14. avgust 2016.

Postovana,odgovaram vam osobno kao vlasnik posto sam bila prisutna kada ste odlucila otici.Rekla sam vam da je nasa krivica i da su vam konobari trebali reci da se puno ceka zbog kvara u kuhinji.Osim mojih isprika i preuzimanja krivice preuzela sam si i placanje vaseg konzumiranog pica.To za mene znaci ispricati se i ispricavam se jos jednom ovim putem.

Komentar je napisan: 20. oktobar 2019. sa mobilne aplikacije

Komentar je napisan: 21. jul 2019.

Komentar je napisan: 15. jul 2019. sa mobilne aplikacije

Putnici koji su gledali informacije o mestu Amodomio gledali su i

Groznjan, Istra

Amodomio – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!