“Lunch”
Komentar o hotelu La Bocca

La Bocca
Rangiran na 10. mestu od 139 Restorani u Hvaru
Komentar je napisan: 7. avgust 2020.

Ako neznate di se dobro jede, obavezno idite u La Boccu!!!! Osoblje je ljubazno, nasmijano i u uvijek pristupačno!! Jako im je bitno da se gost dobro osjeća i fino najede!!! Hrana je vrhunske kvalitete i porcije su taman!!! Nas je bilo četvero, naručili sea food plate za troje i pizzu pored!!! Bilo nam je i više nego dovoljno, ali nismo mogli odoljeti desertu, tako da preporuke i za yummyy chesse cake!!! Restoran i osoblje za čistu peticu di ti nije žao ostaviti kune!!! Mi Medjimurci koji si volimo fino pojesti bili smo oduševljeni !!

Hvala korisniku Tina_fokus

Komentar je napisan: 1. avgust 2020. sa mobilne aplikacije

Odlična spiza i susretljivi i ljubazni konobari. Imaju pristupačne cijene s obzirom na lokaciju. Svakako preporuka. I pohvala za Josipa!!

Hvala korisniku 635jelenam
Komentar je napisan: 22. jun 2020. sa mobilne aplikacije

Restoran na izvrsnoj lokaciji, na Trgu Sv. Stjepana, s prekrasnim pogledom na katedralu. Osoblje izrazito ljubazno. Dobar izbor jela kako mesnih tako i ribljih. Danas mi je drugi posjet restoranu u dva dana i uživao sam u svemu što sam kušao. Sve uz prihvatljive cijene. Definitivno ću ponovo doći

Datum posete: jun 2020.
Hvala korisniku gordanc2017
Komentar je napisan: 28. avgust 2019.

Odlicna hrana i vino. ..Super lokacija, prijatna atmosfera. Sve pohvale za osoblje restorana. Sigurno cu se vratiti opet.

Hvala korisniku Jelena O
Komentar je napisan: 5. jul 2019.

Pojeli smo morski toranj koji je bio izvrstan, bufalu i miss italiu pizzu i takoder su bile super, usluga super, lokacija i atmosfera..

Hvala korisniku Aleksandar B

Putnici koji su gledali informacije o mestu La Bocca gledali su i

La Bocca – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!