“Vrhunska hrana”

Jerolim
Rangiran na 71. mestu od 139 Restorani u Hvaru
Kuhinje: hrvatska
Komentar je napisan: 31. jul 2020. sa mobilne aplikacije

Setajuci Hvarom startovao nas je konobar ispred ovog restorana i kroz pricu nam ponudio 30% popusta... Bila je to verovatno najbolja vecera koju smo imali ovog leta na Hvaru. Uz popust je i cena bila prihvatljiva. Sve preporuke!

Hvala korisniku bujke

Komentar je napisan: 4. septembar 2019. sa mobilne aplikacije

Prijatno osoblje... Divna usluga i fantastična hrana.... Pogled i ambijent odlican muzika odlicna.. Cak su nam ispunili i muzike zelje... A salate od piletine i tune izuzetne

Hvala korisniku Stay33386177092
Komentar je napisan: 19. maj 2019.

Prekrasan pogled na more iz restorana,hrana obara,sve pohvale.,fino i ukusno,sami superlativi upuceni servisu i celokupnom ugodjaju u restoranu.

Hvala korisniku Luka N
Komentar je napisan: 4. jun 2019. sa mobilne aplikacije

Komentar je napisan: 13. maj 2019. sa mobilne aplikacije

Putnici koji su gledali informacije o mestu Jerolim gledali su i

Hvar, Ostrvo Hvar

Jerolim – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!