“Melem za okusne pupoljke”
Komentar o hotelu Pošteni

Pošteni
Rangiran na 115. mestu od 139 Restorani u Hvaru
Kuhinje: hrvatska
Komentar je napisan: 30. jul 2020.

Savršeni spoj tradicionalne dalmatinske hrane i moderne kuhinje.
Chilli shrimps te Tjestenina s kozicama i tartufima su bili potpuni zgoditak za prefinu večeru.
Mousse od čokolade i višanja zaokružio je ovu odličnu priču.
Sigurno ćemo se vratiti probati neka od ostalih jela s jelovnika.
Gospodin ispred restorana odiše ljubaznošću, što se nije promijenilo niti kod mladog ugostitelja koji nas je posluživao.
U slast!

Hvala korisniku matija_jura

Komentar je napisan: 2. jul 2020.

Vynikajuca restauracia priamo na namesti. Vynikajuca pizza Dalmatina a šalatik. Za nas super zazitok. Vyhlad na zvonicu. Vecerna romantika.

Hvala korisniku TomasaSona
Komentar je napisan: 16. mart 2020.

Sve pohvale, prelepo mesto, vino i hrana i zaduvljujuce pristupacne cene za restoran na trgu. Vidimo se na leto!

Hvala korisniku SaraBg13
Komentar je napisan: 25. jun 2019. sa mobilne aplikacije

Usluga odlicna! Hrana i ambijent vrhunski.
Idealno za veceru, romanticno!
Doci cemo sigurno i drugi put.
Preporucamo svakome, necete pozaliti.

Hvala korisniku 627irenam
Komentar je napisan: 2. jul 2018.

Zaista nam je bilo fenomenalno, ambient divan, ogromne porcije, pristupačne cene, vlasnici restorana te služe i jako su prijatni i profesionalni kao i konobari.
Svaka preporuka i dolazimo ponovo.
Sumirano sve u svemu= POŠTENI.
Sandra & Zoran
Beograd

Datum posete: jun 2018.
Hvala korisniku M9089CBsandrab

Putnici koji su gledali informacije o mestu Pošteni gledali su i

Pošteni – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!